Skocz do zawartości
IGNORED

....... BOSE, cała prawda o firmie......


bato
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie rozumiem za bardzo o co chodzi.. slyszalem same pozytywne opinie o bose, a tutaj mozna uslyszec zupelnie cos innego nierzadko. wiem, ze bose zapewnia naglosnienie w samochodach audi.sam mialem wielka przyjemnosc sluchac kiedys takiego oryginalnego zestawu, na zwyklym oryginalnym radiu.dzwiek powalal na kolana. kiedys takze sluchalem kolumn bose, z dwoma gwizdkami na kolumne niezabudowanymi (model chyba 601) i takze powalaly na kolana, choc optycznie wcale nie zachecaly. to jest dla mnie BOSE. i w samochodzie bardzo chcialbym ponownie uslyszec wlasnie BOSE.. to tyle... :)

pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

graaf, 10 Sty 2007, 13:51

 

>to klasyczna stereofonia, która rozsypuje się poza osią, jest nienaturalna

 

Racja. Jest nienaturalna jak wyjdziesz ze sweetspota. W sweetspocie daje naturalne wrażenia.

 

>skoro padł argument naturalności -

>gdy "Chodząc po dużym salonie masz cały czas wrażenie istnienia przestrzennego przekazu" to jest

>właśnie naturalna przestrzenność dźwięku

 

Nadinterpretacja. Ta przestrzenność nie musi być koniecznie naturalna (naturalnie brzmiąca).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Re: pq, 12 Sty 2007, 03:07

 

>W sweetspocie daje naturalne wrażenia.

 

zależy od oczekiwań - według mnie nie za bardzo naturalne, ten pogląd umocnił się we mnie odkąd ustawiłem sobie stereolit

i teraz mam inny punkt odniesienia co do tego co można mieć i co się traci

i patrząc z tego punktu w klasycznym trójkącie stereo nie ma mowy o naturalnej przestrzenności, nie ma naturalnej głębi ani wysokości ani szerokości sceny - wszystkie te parametry burzy percepcja kolumn jako osobnych źródeł dźwięku o okreslonej lokalizacji

lepiej jest w omni a la Stig Carlsson, gdzie kolumny są relatywnie akustycznie ukryte

tak teraz czesto słucham

 

ale zdecydowanie najlepsze są odpowiednie kolumny ustawione w stereolit lub ‘Beveridge configuration’

tyle, że stereolit jest bardzo wrażliwy na rodzaj nagrania i nie ze wszystkim zagra :-/

 

jeśli nagranie jest ubogie w informacje przestrzenne to stereolit nie stworzy sceny z niczego – tak jak to robi trójkąt stereo rozciągając scenę między kolumnami

 

ale jeśli te informacje są, stereolit je przekaże niczego nie odejmując ani nie dodając

 

problem w tym, że ponieważ nagrania są robione pod odsłuch w trójkącie stereo, zawartość informacji przestrzennej w nagraniu jest kwestią przypadkową :-(

 

beznadziejnie :-(

 

ostatnio nie mogąc uzyskać naturalnej przestrzenności z systemu stereo (‘Beveridga’ nie mogę u siebie ustawić) skłaniam się coraz częściej do słuchania mono z jednego głośnika ‘omni’ – jest to POSTĘP w porównaniu do trójkąta stereo - przynajmniej głębia i wysokość są naturalne :-)

nagran solowych i małych składów słucha się znakomicie

 

wszystkich, którym pokój odsłuchowy pozwala na wypróbowanie ‘Beveridge configuration’ (wyjaśnienie co zacz jest wyszukiwarce forumowej), gorąco do tego zachęcam

 

także stereolitu – ale on nie ‘zagra’ z każdym nagraniem i każdą kolumną a Beveridge powinien

 

 

>>gdy "Chodząc po dużym salonie masz cały czas wrażenie istnienia przestrzennego

>>przekazu" to jest

>>właśnie naturalna przestrzenność dźwięku

>Nadinterpretacja. Ta przestrzenność nie musi być koniecznie naturalna (naturalnie

>brzmiąca).

 

nieporozumienie – nie twierdzę, że to jest jedyny i wystarczający warunek naturalności a tylko że jeden z koniecznych

 

pozdr.

graaf

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 9 miesięcy temu...

jesli ktos uwaza ze bose jest liche do stereo to ma cos z glowa.....ludzie najpierw posluchaj pozniej oceniaj.....prawda popierdolki 201 czy 301 sie nie nadaja do duzego wzmacha - raczej do amplitunera mocy do 40-50watt - ale 601 poprzez 701 i 901 to istna poezja.....dzwieku tak przestrzennego nie oferuja zaden producent....

 

moja rada - najpioerw sluchac potem oceniac - mialem 601 - kazdy kto je sluchal przypadkiem pytalk czy nie sa na sprzedaz nie mowiac juz o 901.....

 

bose sie kupuje i nie zastanawia nad tym faktem ale to dotyczy tylko 601,701,901 i moze duzych Capella z 25cm basem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę się wypowiedzieć na temat słuchawek BOSE Tri Port (których akurat w tej chwili słucham :-)

 

moim zdaniem znakomite słuchawki, ale czy są to słuchawki audiofilskie ? raczej nie. nie zmienia to faktu, że słucha się ich super i wiele tzw audiofilskich słuchawek przy nich to po prostu lipa. nawiasem mówiąc, zdaje sie, że sam producent zaznacza, że są to słuchawki przeznaczone do kompa i sprzętu przenośnego...i tam sprawdzają się najlepiej.

 

jeśli idzie o dźwięk, to jest on na skrajach zaokrąglony, ma dość miękki, złagodzony kontur na dole i średnicy (mniej na górze) i dodaje własne wypełnienie, zwłaszcza na dole oraz średnicy. góra jest błyszcząca i nie męczy zarazem. niskie są niezłe - chociaż mogą czasem zmęczyć. są to słuchawki półotwarte, które posiadają coś w rodzaju bassrefleksu. nieźle to działa i doważa bas znacznie lepiej (w białych rękawiczkach) niż korekcja.

 

podsumowując, naprawdę świetnie się tego słucha i niezobowiązująco...jak na sprzęt o takim przeznaczeniu są nieźle wyważone (w sam raz). nie są ani misiowate i zbyt ciepłe, ani zbyt chłodne i ostre. oferują całkiem przyzwoitą porcję detali, a przy okazji potrafią też różne babole w torze audio zamaskować i nie zmęczyć...

 

nie jestem fanem BOSE, ale myślę, że to jest akurat przykład dobrego produktu i świetnie wyważonego. jedyną jego wadą jest wysoka cena, ponieważ za 600 można już pomyśleć o prawdziwie audiofilskich i niezłych słuchawkach - ale nie posłuchamy ich już bez dobrego źródła, płyt i wzmacniacza...po prostu coś za coś...pozdrawiam !!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

W mojej Lybrze jest system audio zaprojektowany przez Bose, i jak na system w aucie, przy jego oczywistych ogranoczeniach, gra rewelacyjnie, zaskakująca stereofonia...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano faktycznie systemy audio car robione przez BOSE nie są złe, np. w AUDI gra to całkiem całkiem.

 

no nie wspomnę o Bang & Olufsen, opcja ta kosztuje 40 000 pln w AUDI. sam wygląd juz robi wrażenie, aluminiowe osłony na głośnikach, wysuwane z konsoli głosniki wysokotonowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bose w aucie gra sztucznie i do dobrego dźwięku brakuje mu bardzo wiele

 

nawet niezbyt drogi (powiedzmy 2 x 600 do max 800 zł) zestaw dwóch systemów separowanych dwudrożnych (przód/tył) + skrzynka basowa + końcówki mocy rozkładają bose na łopatki - system wystarczający do zmiany zdania o bose to chocby 2 x zestaw 16,5cm 2 drożny Mb Quart , skrzynka Mb Quart min 25 cm (że o dwucewkowej 30tce nie wspomnę...) + dobra (niekoniecznie droga) końcówka chocby stary a grający z powalającym brzmieniem Alpine 3555 plus jakaś końcówka do skrzynki mająca filtr dolnoprzepustowy z regulacją nieco wyższą niż większość wzmaków - np jbl gt 75.2 z filtrem do 320Hz

 

ważne jest oczywiście także źródło , proszę nawet nie myśleć o porównywaniu fabrycznych jednostek do takich źródeł jak chocby dostępny za grosze clarion drx960rz (kiedys kosztował 4299 zł , deck z wbudowanym procesorem dźwięku , 24 bitowy przetwornik)

 

dodam iz przesłuchałem wiele systemów bose w różnych samochodach i żaden nie grał lepiej niż ledwie przeciętnie , co do jakości wykonania samych głośników wolę się nie wypowiadać... kwota 3kzł jest wystarczająca aby zmienić wyobrażenie każdego komu wydaje się że bose w aucie gra dobrze

 

 

a szczytem wszystkiego w wykonaniu firmy bose jest nagłośnienie w pewnym samochodzie w którym to pod maskownicą tweetera znajdziemy zaślepkę... głośnika po prostu nie ma a za całe pasmo z przodu odpowiada głosnik szerokopasmowy wbudowany w drzwi na dole... tam gdzie powinien być tweeter jest siateczka z dumnym znaczkiem bose a pod nią nie ma nic... tylko czarne kółeczko z plastiku... wnioski wyciagnijcie sobie sami...

 

 

reasumując - bose w aucie to haracz ściągany za przyklejone znaczki i nic więcej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcins737, 2 Lis 2007, 19:35

 

>tam gdzie powinien być tweeter jest

>siateczka z dumnym znaczkiem bose a pod nią nie ma nic... tylko czarne kółeczko z plastiku...

 

BOSE widzę zaczyna podążać śladami najtańszych i najgorszych produktów "made in china" bo tylko tam można znaleźć takie "easter eggs"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy odróżnić system audio poskładany przez producenta auta z różnych klocków np. Bose, od systemu zaprojektowanego przez firmę audio do konkretnego samochodu !

W tym drugim przypadku na pewno by się nie zdarzyła sytuacja z zaślepką zamiast głośnika...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>marcins737

 

bzdyry opowiadasz... mam akurat porównanie:

maiłaem w A8/1995 system na Focalach, Alpine i wzmacniaczu Audisona, potem zmieniłem jeszcze wysokotonowe na lepsze z dedykowaną zwrotnicą.. efekt był.. niezły.. ale ciągle kombinowałem,

teraz w nowszym nieco A8 mam BOSE i nie chcę nic ruszać, gra zdecydowanie lepiej niż tamten system mimo że kosztował mnie ok 10000 zł!!!

 

po prostu dostrojenie do konkretnego auta przez firmę która wie co robi naprawdę jest zdumiewające i nie sądzę żeby jakikolwiek amator audio potrafił poprawić ten efekt..

 

Nie wiem co słuchaliście ale wiem co ja słyszę i w aucie, podobnioe zresztą jak w barze musi być inne nagłośnienie niż w warunkach domowych, i musi to zrobić profesjonalista.. a poprawiać dr Bose w aucie ..powodzenia!!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widocznie system nie był złożony tak jak powinien i tyle ...ewentualnie był źle zestrojony

 

btw , z ciekawości - co było żródłem , jakie alpine ?

 

 

 

 

aha , zdejmij maskownice i obejrzyj z bliska te przetworniki dr Bose... może da Ci to coś do myślenia

 

 

 

co do zaślepki - chyba nie myślicie że producent samochodu sam kupuje sobie klamoty od Bose i je montuje wg swojego widzimisie do auta... przecież to oczywiste że system dostarcza Bose i to ono zaprojektowało bubla z siateczką maskującą plastik ale za to dumnie mieniącą się 4 błyszczącymi literkami...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By nie było tejcalej rozmowy gdyby system bose do domu kosztowal 6-7 tys a nie 26 tys!!! Z cene 26 juz sie cos wymaga od sprzetu..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Marcins737

 

na pewno mój system nie był zestrojony do housu którego słuchasz..

 

umcy.. umcy.. nie wydawał z siebie jak JBL-e czy inne techno zabawki

 

był dobrze zestrojony i dźwięk był dobry jak napisałem, po prostu Bose jest lepszy.

dotyczy to klasyki jazzu i spokojnego rocka

 

powiem więcej.. większość firm strojacych audio w samochodach nie chce się do tego brać żeby coś zmieniać bo wiedzą że mogą zepsuć niż naprawić..

 

a Alpine był najwyższy model cd ze wzacniaczem, wyżej tylko tuner.. numeru nie pamiętam

 

Bose to naprawdę klasa dźwięku do takich zastosowań którą trudno pobić, B&O nie słyszałem chociaż oni bardziej zawsze we wzornictwie widzą swój rozwoj

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"chyba nie myślicie że producent samochodu sam kupuje sobie klamoty od Bose i je montuje wg swojego widzimisie do auta... "

A dlaczego nie? Klocki może kupić każdy, kto ma pieniądze, ty też....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze coś dodam... wiele firm robi podły dźwięk z super materiałów..

 

a jest kilka firm które z materiałów średnich potrafią zrobić bardzo dobry dźwięk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fxx > odsłuchów sprzętu dokonuje przy Dire Straits , Cohenie , Jacksonie , Midnight Oil , Billy Idolu , Pavarottim i paru innych wielkich tego swiata ...zainteresowania muzyką klubową nie ograniczają mnie jesli chodzi o gatunki muzyczne...

...a house music czerpie pełnymi garściami z wielu gatunków muzycznych bynajmniej nie zaliczających się do umca umca... nieładnie tak kogos obrażać nie mając pojęcia o czym się pisze...

 

 

jesli ktoś uważa że producent auta kupuje na rynku elementy audio a konkretnie głośniki od Bose i robi to bez porozumienia z tą firmą to gratuluję wiedzy o otaczającym nas świecie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze tylko dodam iż u mnie źródłem jest najwyższy Clarion bez wbudowanych końcówek za to z wbudowanym procesorem i 24 bitowym przetwornikiem :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do JBL to się zgadzamy , marketowa tragedia przynajmniej w kwestii car audio

 

...no stoły mikserskie JBL to co innego hehe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>marcins737

 

clarion bardzo dobry,

chociaż jeśli chodzi o dźwięk to Nakamichi z "separate" jest bezkonkurencyjny, tylko te stałe problemy z mechaniką na naszych dziurach go wykluczają..

 

zawsze uważałem że gotowy system jest lepszy niż Bose, w poprzednim audi wyrzuciłem cały system, ale to zdecydowanie nie było to, w aktualnym mam Bose sterowane z centrum z navi i tv...

 

wiem co słyszę w domu, wiem czego oczekuję od dźwięku i wiem ile się napracowałem nad tamtym i ile kasy włożyłem. nie używam procesorów w aucie też...

a z House sie nie zrozumiałem, dla mnie to zawsze było mocne dudnienie, ale jeśli uważasz inaczej to się mylę..

 

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odmian i podgatunków house jest cała masa - są rzeczywiście takie które dla słuchających ambitniejszej muzyki kojarzą się tylko z łup łup ( i takiego house nie lubię ) ale są też i nieco inne (chocby remixy Bryana Ferry`ego , setki ciekawych mocnych vocali rodem z USA itd itd - w zasadzie nie da się tego opisać)

 

zgadzam się z tym że house to jednak tylko muzyka rozrywkowa jednak zaznaczam iż jeśli juz przeczytałes w "o mnie" to dość wyraźnie napisałem iz słucham równierz muzyki bardzo dalekiej od house :)

 

pozdrawiam równierz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Tak BTW to radze uwazac z opiniami bo firma ztrudnia cała mase prawników i pozywała ludzi do sądu (szczególnie za próby publikowania wyników pomiarów)

Byłem kiedys ich wielkim fanem ale po 1990 poszli całkowicie w "patenty" zamiast w technologie.

Zwróccie uwage na opisy - zadnych info o pasmie (wystarczające).

Z ciekawosci kupiłem uszkodzony sub od acustic massa 16 (głosniki były ok) i napedziłem (tak jak w oryginale TDA) - jakos to gra ale jako sub nie zwaliło mnie z nóg.

Przychylam sie do opini o "czarowaniu" dzwiekiem. Za podobne pieniadze można kupic "adiofilskie" systemy wielokanałowe i kazac sobie zamontowac strefowe systemy na dobrych głosnikach. Raczej zabawka dla leniwych i bogatych (plus prestiż z "marki")

 

ps - "woofer" z suba po zamazaniu nazwy firmy moze zainteresowac miłosników tonsili (mały magnes, blaszany kosz i papierowa membranka - made in Mexico)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

proszę zwrócić uwagę na cenę, nie sądziłem, że są takie dobre te bose

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Zobaczcie co Japończycy wydziwiają z tymi ''Bose '' ;)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Kolejne artykuły z boku od prawej ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, niestety polska scena klubowa jest troche zacofana szczerze mówiąc i w połowie klubów spotykamy vixiarską muzykę, okrzyki Jazdaaa!, białe rękawiczki itp... Ale większość ludzi bawiących się przy takiej muzyce jest równie zacofana jak ta cała impreza, no trudno. Właściciele klubów lecą tylko na kase i grają taką wieśniacką muzykę bo to się większości ludziom podoba. Poza tym dobry DJ który ma szanse się wykazać i jakiś właściciel chce żeby grał w jego klubie muzyke "nie fajną" komercyjną to taki DJ nie mający kasy wymięka (Polska biedny kraj) i sprzedaję się, gra komerche i krzyczy jazda do tego mikrofonu bo praktycznie nie ma wyjścia (jest dużo takich przypadków). Największą alternatywą dla tego typu imprez są duże eventy w Polsce typu Sunrise Festival, enTrance itp. tam można pobawić się przy muzyce powiedzmy na poziomie. Powoli to się zmienia w naszym kraju... jest coraz lepiej jeśli chodzi o polskie kluby chodź jeszcze większość pozostawia wiele do życzenia to mam nadzieje że kiedyś całkowicie odejdzie z Polski ta tzw. vixa.

A Ci co nie słuchają muzyki technicznej kojarzą ją z umcy umcy bo taki właśnie stereotyp wypromowały kiedyś polskie kluby i imprezy. A tak jak mówiłem teraz już jest znacznie lepiej, chodź nie wszędzie :) Za to na zachodzie jest całkiem inaczej.

 

Pozdrawiam :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma aż takiej tragedii choć przyznaję że miejsc na poziomie jest bardzo mało

 

miejsca z wixą - ja w ogóle nie nazywałbym tego klubem tylko zwykłą skakalnią :)

 

btw , zajrzyj np na stronę Utopii i zobacz jacy artyści tam już występowali i ilu ich było - naprawdę nie ma się czego wstydzić ...szkoda tylko że nie ma więcej klubów prowadzonych dla przyjemności a nie dla $$$$$ (pomijam iż w większości to dość lightowe klimaty ale i tak fajnie że zaprasza się tam tyle gwiazd z naprawdę najwyższej półki)

 

parę dni temu w jednym ze znanych klubów w Wawie mieli zagrać ju po raz czwarty w PL panowie Freemasons - tyle że niestety występ został odwołany bynajmniej nie z winy masonów - szkoda , pocieszam się tylko że 3x już się bawiłem w naszym kraju na ich setach :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazwyczaj biznes prowadzi się dla pieniędzy, ale co tam...

muzyka jest taka jaką chcą słuchać ludzie, inna sprawa, kto przychodzi na podobne imprezy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.