Jump to content
IGNORED

KOLEJNY SZCZĘSLIWY POSIADACZ D 500 SE...

BOCIEK

Recommended Posts

Zagościł na forum.Na razie "chłopak" się wygrzewa.Mój system: D 500 SE,X-CANS v2, HD 600.To jest mój pierwszy porządny systemik.Dodam tylko że przed zakupem tego ustrojstwa muzyki słuchalem na (!!) discmanie sony + hd 490. (taa..przez 3 lata zbierałem kasiore).Przy pierwszych taktach Lacrimosy (Requiem Mozarta)ciarki przeszły mi po plecach.Panowie...!!!

Mam pytanko odnośnie interkonektu (obecnie AQ SIDEWINDER).Czy wymiana na np:COPPERHEAD-a (lub inny do 500 zł.)da słyszalna róznice w brzmieniu?(Chodzi mi o to czy mozna jeszcze wiecej "wycisnąc" z systemu)

P.S Gratuluje "PAJACYKA"

Pozdarwiam Szanowne Forum 3majcie sie

Witaj.Copperheada sprawdziłem dość dogłębnie i jest to moim zdaniem bardzo dobry kabel.Dla checy dodam, że słuchałem go razem z CA D500SE.Moje wrażenia z odsłuchu są bardzo pozytywne.GORĄCO POLECAM I POZDRAWIAM:)

najlepiej wypożycz za kaucja kabelek na weeknd - i juz bedziesz wiedział, czy odniesiesz go do sklepu, czy nie.

Odnośnie D500SE - moja rada - porządnie rozgrzany gra znacznie lepiej niz "zimny". Pod hasłem "porzadne rozgrzanie" rozumiem pracę min 2h.

Zielony to on jest:) w dotyku przypomina troche gume (choć na pewno to nie guma) z matowo-białym nadrukiem. Chodzi Ci o podobny do tego jaki był kiedyś opisywany w HFiM? Ten wygląda nieco inaczej.Ale co tam, ważne jak gra:) 30cm na jeden kanał powinno wystarczyć, chyba, że klocki są od siebie troche oddalone. Kabel warty swej ceny. POZDRAWIAM:)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.