Skocz do zawartości
IGNORED

klamoty do lampy DIY okazja !!!!!


amplifon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w chwili obecnej na zbyciu dużo niepotrzebnych mi materiałów po produkcji prototypów i wzmacniaczy które już nie są produkowane. Pomyślałem że zainteresuję tym niektórych z was.

W związku z czym napisałem dzisiaj kilka ogłoszeń nie jestem jednak pewien ilu z was to czyta i postanowiłem że napiszę jeszcze szerzej o tym na forum.

 

A więc mam na tą chwilę na zbyciu sporo tj 12 sztuk czyli 6 kompletów obudów po produkcji monobloków WT15SE mówię tutaj o podstawach nośnych bez bocznych desek ( których nie posiadam i raczej nie będę ich dorabiał ). Są to gotowe półfabrykaty z wszystkimi otworami i śrubami do modelu WT15SE lecz możliwa jest inna zabudowa. Jest dużo elementów bocznych tylnej nadbudówki tj. kompletne boczne blachy z pokrywami (wszystkie elementy wykonane bardzo precyzyjnie przez cięcie laserem), kątowniki do mocowania transformatora sieciowego.

Z produkcji tych monobloków pozostało kilka transformatorów głośnikowych i 14 sztuk traf sieciowych lecz niestety wszystkie na napięcie sieci w USA 120V trudne do wykorzystania w naszych warunkach. Z podzespołów elektronicznych pozostało dużo płytek drukowanych nawet częściowo zmontowanych, tranzystorów mocy źródeł prądowych typu BU2508. Przełączniki hebelkowe na panele przednie AJ3 matsuszity ( sory ).

 

Posiadam też w chwili obecnej kompletne obudowy do monobloków WT80 (2sztuki czyli jeden komplet) których nie będę seryjnie produkował. Doskonałe budowy wzmacniacza p-p na 6C33C.

 

Są to wszystko komponenty fabrycznie nowe nie zniszczone mechanicznie. Mówiąc krótko zajmują mi tylko wolną przestrzeń. Bardzo chętnie wszystkiego się pozbędę za pół darmo. Dam ewentualnym nabywcom dokumentacje techniczne pewne brakujące elementy mechaniczne mogę również dorobić. Myślę że to niezła okazja i zainteresuje ona kolegów od DIY.

 

Zainteresowanych proszę o pytania i kontakt. [email protected] lub 504-134-089.

 

Prosze również wszystkich aby nie traktowali tego wpisu jako ogłoszenie komercyjne. Nie chcę na tych klamotach zarabiać natomiast chcę ich wręcz oddać zainteresowanym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam na sprzedaż odtwarzacz AMC CD8, stan bdb, pierwszy własciciel

 

dałem ogłoszenie w stosownym miejscu, ale moze tam nie czytacie, wiec zaszczyce wasy tu tą informacją

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małych obudów niestety nie mam. Mam tylko jakieś materiały pozostałe po przedwzmacniaczach pasywnych ale raczej są to raczej nie kompletne rzeczy i nie poskładane. Muszę to sprawdzić. Odpiszę wieczorem.

 

=>tomecz

Wiesz ilekroć się pojawię masz coś do powiedzenia niestety zawsze szukasz dziury w całym. Nie inaczej jest tym razem. Ale to już twój problem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubeł - szerokość i wysokość ok, głębokość duża(45Cm) - nie wiem czy masz aż tak głęboką półkę, ale IMHO w taką obudowę wejdzie wszystko + ewentualne dodatki wpakowałoby sie do nadbudówki w tyle obudowy. Amplifon obiecał mi że wieczorem wyśle mi zdjęcia. Wtedy sie okaże co i jak.

P.S. Dostałeś maila ode mnie? Wysłałem CI go z godzinę temu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

hififreak.wordpress.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak myślałem - w tą obudowę można wepchnąć całość... Jeszcze nie dotarł e-mail - nasz serwer pracuje dzisiaj strasznie ociężale. Sorki, że nie zadzwoniłem, ale zgubiłem komórkę (czyli tel. do ciebie) - dzisiaj moja żona dopiero znalazła ją wciśniętą między łóżko, a ścianę :-)).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubel

OK, jak mozesz to napisz do mnie jakiegokolwiek maila na adres służbowy - może ja mam źle zdefiniowany mail do Ciebie w moim systemie pocztowym, a Twoją wizytówkę niestety mam w domq.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

hififreak.wordpress.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Tomecz:fajnie ze kupiles sobie dobry ,chinski wzmacniacz;dobre jest tez to ze nie ma on ukladu autobiasu -:),przypominam ze uklady te zaczely byc montowane tylko po to zeby firmy zmniejszaly koszty serwisowania(proste,sam wymieniasz lampy bez ustawiania prądów,serwis jest niepotrzebny),rozwiazanie to nie wystepowalo kiedys w zadnym dobrej klasy wzmacniaczu,z podstawowego powodu-chrzani brzmienie,ale nacisk marketingowcow chcacych ciac za wszelką cene koszty obslugi pogwarancyjnej doprowadzil do rozprzestrzenienia sie tego zjawiska w imie "wygody"-:)jeszcze raz gratuluje tomecz i pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.