Skocz do zawartości
IGNORED

Potwierdzenie KONCA SWIATA w 2012 !


Vlad

Rekomendowane odpowiedzi

>Vlad, trzeba znaleźć na Bocznicy inne Źródła, najlepiej ze cztery, które twierdzą zupełnie -

>inaczej! i mamy problem Tragedii z głowy.

xanax, 18 Kwi 2007, 12:29

haloperidol

fenaktil

hydroxyzyna

 

Już są cztery :)

Ale jaja:) Łacznie z tym wątkiem są cztery dotyczące tego tematu.

Nikt nie zwrócił uwagi że Lukar załozył wątek. Pozostałe nalezy chyba uprzątnąc, co z pewnością admin uczyni.

Vlad, owszem - można do niej dopuścić :)

 

To sie musiało tak skończyć. Dobra wiadomość - dla wspólczesnych są miejsca w pierwszym rzedzie !

Bilety na czarnym rynku chodzą w cenie Astona.

 

Pozdrawiam

Owszem. 21 grudnia, kiedy to definitywnie kończy się kalendarz Majów. Użycie kodów biblijnych pozwala odczytać wieść o kataklizmie (trzęsienie ziemi na niespotykaną skalę oraz uderzenie komety). Wobec czego nieuchronną kompromitacją sportową i organizacyjną nie ma się co przejmować. "Po nas choćby potop".

zwolennik łagodności

Jakiś czas temu na audiostereo było normalnie.

 

Po tylu wątkach założonych przez Vlad-a należy przypuszczać, że koniec świata rzeczywiście zbliża się szybkimi krokami....

ciekawy będzie ten rok 2012! jest wiele zródeł które mówią o nadaktywności słońca, chciałbym żeby wypowiedziały sie na ten temat osoby kompetentne czyli naukowcy zajmujący się tematyką słońca jego aktywności. to nie będzie koniec świata tylko rok wielkiej tragedii naturalnej, pytanie jest takie: czy możemy w jakikolwiek sposób sie obronić przed tym zdarzeniem bo pewność że się wydarzy jest na 99,99999%. może znacie jakieś fajne linki, ksiażki i inne info na temat rokou 2012?

chris77 - wpisz w googla 2012. Wystarczy.

Jesli nadaktywność słońca zbiegnie się w czasie z osłabieniem pola magnetycznego Ziemi to hm, faktycznie moze być różnie. Natomiast takie rzeczy - łącznie z przebiegunowaniem - zdarzały się w przeszłości i jakoś zycia na ziemi nie wytłukło. Zawsze jest nadzieja :) Niemniej oczywiście jestem w tych sprawach zupełnym laikiem :)

 

"Zanik pola magnetycznego dopuści do atmosfery cząstki zjonizowane wiatru słonecznego, atmosfera znacznie zmieni swe właściwości w rozchodzeniu się w niej fal radiowych, stanie się silnie zależna od burz słonecznych, zakłóceniu ulegnie działanie wielu urządzeń łączności.

 

Według niektórych opinii czasowe zaniknięcie pola magnetycznego w czasie zmiany polaryzacji biegunów może spowodować znaczny wzrost w ilości bardzo szkodliwego promieniowania kosmicznego docierającego na powierzchnię Ziemi. Nie ma jednak żadnych nieodpartych naukowych dowodów na to, że odwrócenie pola magnetycznego miało by prowadzić do jakiejkolwiek katastrofy ekologicznej czy wymierania organizmów żywych. Zarówno homo erectus jak i jego przodkowie przeżyli wiele podobnych katastrof."

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

The odd get even.

chris77, 18 Kwi 2007, 13:45

 

>ciekawy będzie ten rok 2012!

 

Jak już tu napisano, zmiana biegunów magnetycznych na pewno nie grozi żadnym końcem świata.

 

Nie ma najmniejszego powodu, żeby przypuszczać, że cokolwiek ma się zadarzyć w 2012 roku.

 

Najśmieszniejsi (ale w tragiczny sposób) są debile, którzy mylą bieguny mganetyczne z geograficznymi (z końcami osi obrotu ziemi) i przewidują straszliwe koziołki globu.

 

Dla chcących się uśmiac, tu zapis pewnej durnowatej audycji:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

A na końcu tego wątku:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

kilka moich komentarzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Oczywiście, takich zapowiadanych "końców świata" już było sporo, a jak pieknie mówi w wierszu stary ogrodnik, podwiązując pomidory, "innego końca świata nie będzie" (w domyśle: niż ten, który dzieje się w każdej mijającej chwilli).

Z drugiej strony wokół tej daty toczy się też - obok "debilnych" - wiele ciekawych dyskusji (jak choćby ta na stronie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

zwolennik łagodności

Ładne, ładne, w sam raz by straszyć dzieci :D

 

To co kiedyś byłoby - katastrofą, dla nas będzie - wydarzeniem!

Koniec świata definitywnie nie przwiduję, za często się takie przepowiednie nie sprawdzały. Może będą się tłukli na bliskim wschodzie, to nic nowego, zniszczą Izrael? Niewykluczone! Pnoć prognozy dla Polski są jak najlepsze.

Co można powiedzieć o zjawisku którego jeszcze nie było zbdane w pełni?

Różne bzdury, łącznie z tym że wkutek przebiegunowania skasują się wszytkie nośniki magnetycznie (dyski twarde).

Znowu wielka histeria nak przy Y2K.

Przynajmniej do 2030 r. żaden meteor nam nie zagraża.

A takie symulacje upadku są nic nie warte - biorąc pod uwagę rozmiary Ziemi i samego meteorytu nie wykluczone jest bliskie przejście i tyle, nawet jak nas minie w odległości 50 tys. km to będzie kupa grozy :D

Może zresztą zasłonimy się Księżycem (niestety jest 80x mniejszy od Ziemi ale w skali kosmicznej to zawsze coś - może akurat pizgnie w bazy UFOli na ciemnej stronie :D)

Komentarz do filmu : Very unscientific Japanese video of what a meteorite collision might look like. I added a soundtrack rather than have the Japenese, as in the original. The song is "Casino" from the soundtrack to Run Lola Run.

"Nie ma najmniejszego powodu, żeby przypuszczać, że cokolwiek ma się zadarzyć w 2012 roku."

 

fobia roku 2012 to jest zasługa znakomitego pomysłu na zrobienie kasy i wydanie książki "proroctwo oriona". zresztą parę razy świat się miał konczyć, chyba w 2000 o ile dobrze kojarze. Ponadto przeglądałem u kolegi księgę protoctw nostradamusa wydaną w latach 90 tych - nic się cholera nie sprawdziło po roku 2000...........

 

A pamiętacie super przepowiednię że po JPII ma być papież Murzyn i będzie koniec? To teraz jest interpretacja że Benedykt ma oliwkę w herbie i to autor miał na myśli :)) Ech, szkoda gadania.

The odd get even.

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • Biuletyn

      Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi najnowszymi wiadomościami i informacjami?
      Zapisz się
    • KONTO PREMIUM


    • Ostatnio dodane opinie o sprzęcie

      Ostatnio dodane opinie o albumach

    • Najnowsze wpisy na blogu

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

     

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.