Skocz do zawartości
IGNORED

Czy nikt nie zauważył błędu...?


glista

Rekomendowane odpowiedzi

W opisie poszczególnych ścieżek (chodzi o płytkę testową HFiM)jest błąd, a jeśli uznać, że go nie ma, to brakuje jednej ścieżki, której? pozostawiam to wszystkim piszącym tu o niej mądralom, znawcom muzyki, instrumentów, akordów, audiofilom różnej maści, recenzentom, zmartwionym niesłyszeniem pewnych częstotliwości, wszystkim tym "od siedmiu boleści" znawcom i smakoszom dźwięków.....

Co dowodzi, piszący (i słuchający jej) tutaj o tej płytce, mają pojęcie o tym co słyszą i piszą, niczym prosięta o gwiazdach....

 

 

PS. To drobiazg, ale sprawi radość wielu, powyższe dotyczy także mnie, szanowni Państwo "Adiofile" (nie mogę także chlubić się, że to ja odkryłem...)

 

Ojcze NadRedaktorze!!!!! łaski dla winowajcy, nie spławiaj go rzeką pod lodem(bo lodu jeszcze na rzekach nie ma) nie łam kołem, nie pal na stosie, może biedaczysko ma żonę i dzieci na utrzymaniu?...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co audiofile?, raczej A Ł D J O F A J L E , "idziecie w zaparte"? udajecie że nie ma żadnego problemu; no! chociaż prawdę mówiąc, to trzeba was audjofajle zrozumieć, nie jest to powód do dumy....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bingoooo !!!!!!!!!!!!! Teo, gratuluję, :-))))))) sam rozumiesz, ile warte są te wszystkie opinie na temat tej płyty bez uwzglednienia tego "drobnego" szczegółu, chociaż może to być, bardzo radosna wiadomość dla tych, którzy sie zamartwiali, że słabo słyszą, ale gdy się o tym dowie osoba za to odpowiedzialna, to jej kolanka zmiękną... (biedaczysko) . Ojcziec NadRedaktor pewnie go ze skóry obedrze....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie popadajmy w rozpacz, nasz specjalista od odwracania kota ogonem czyli Paul, vel Hiena-podrobka, vel glista-podrobka i mnóstwo innych, znajdzie jakieś wyjście z tej sytuacji, kto wie może to jest nawet sukces wydawcy i naszych tutejszych audjofajli, którzy tyle w klawiaturki się naklepali pisząc swoje mądrości o tej płytce testowej, którą poza ta drobna wpadka bardzo sobie cenię...

 

PS Przerobi sie nieco opis płytki i będzie po kłopocie... :-))))))))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli czytales robaczku dokladnie, a z Twoich wpisow wynika ze jednak nie (a to nieladnie, bo sam zarzucasz to innym), ze nie napisalam tam ani slowa o tej plytce. Z prostej przyczyny, po prostu jej nie posiadam. Swietny tez z Ciebie audiofil (a sam ironizujesz z innych), skoro sam tego nie rozpoznales. Gratuluje!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś jeszcze rozumiał to co czytasz, wskaż mi ten fragment w którym napisałem że słuchaleś tej płytki i sie o niej mądrzyłeś :-))))))))

 

na Ciebie liczy "ludzkość ałdjofajlska" że wymyślisz coś i wytlumaczysz, ba obrócisz w sukces...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skoro pisales ze bede odwracal, to chyba powinienem miec co odwracac. W tym przypadku nie mam, wiec to co napisales jest ni trafne, ni logoczne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>> glista

zauwaz ze temat tego postu jest bledny, przeciez zauwazylem błąd (vide watek 3418) tyle ze nie dociekalem przyczyny stanu rzeczy... mam ciekawsze zajecia :))) pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

braciepitu czy pitubracie(zapomniałem , przepraszam)

Nie wprowadzaj w błąd, napisałeś:

 

"hm... zastanawiam sie od pewnego czasu czemu na samplerze HFiM nie slysze 16 khz a na "naszym" samplerze slychac..."

 

Zastanawianie się czemu nie słyszysz, jest tylko ...zastanawianiem się, że nie słyszysz...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>> glista

po pierwsze braciepicie jesli juz :)))))

po drugie czy chcesz udowodnic wyzszosc swiat Bozego Narodzenia nad Wielkanocą, a moze na odwrot, zapomnialem :)))

Zastanawialem sie, czyli zauwazylem bład, ino nie nazwalem tego po imieniu :)P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha, gdybyś się dalej zastanawiał o swoim udziae, to dla przypomnienia, masz wyżej napisane, co napisałeś, póki słowo, znaczy jesze słowo, nic nie utargujesz....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.