Skocz do zawartości
IGNORED

Klub Miłośników dobrych monitorów


Arkadix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, jbmar napisał:

Sporo wyjaśnia, jeżeli wstawimy do 15m Dynaudio C1 to będziemy mieli tego basu jeszcze więcej, ale nie możemy powiedzieć o nich, że są "przebasowione", są za duże.

Ambra to nie są mini monitorki, tylko spore monitory, nie nadają się do małych pomieszczeń, 20 -25m w górę.

To też prawda. Słuchałem ich po sprzedaży w większym pom. 20m+ i też był nadmiar niskich tonów. Nie miałem okazji przesłuchania tych kolumn w większym niż 25m. 
Diapason Adamantes też kawał kolumny…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mieliscie okazje posluchac monitorow Tannoya ? Jesli ktos z Was szuka, to u mnie mozna posluchac modelu niemal takiego samego jak Eaton na 10-cio calowych glosnikach HPD 295. Niemal takiego samego, gdyz te glosniki wsadzilem tylko do innych ksztaltowo obudow - charakter dzwieku jest taki sam (od tych oryginalnych Eatonow mam nawet jeszcze kompletne obudowy). Natomiast kolega posiada oryginalne Chevioty na glosnikach HPD 315 (10 cali) i rowniez mozna posluchac. O ile sie orientuje, to on bylby nawet sklanny te Chewioty sprzedac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Diapasony macie jak by co na marktpllars nl.
Ale ceny raczej z tych żeby nie sprzedać. Te adamantesy iii 25th to wywalił taka cenę, że te co wiszą na olx wydają się atrakcyjne.

Ja tu widzę że trzeba przeczekać tą chorą sytuację i ulokować środki w lepsze źródło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, MarcinGD napisał:

Ja tu widzę że trzeba przeczekać tą chorą sytuację

Watpie, ze czekanie cos da i czy z biegiem czasu nie bedzie coraz drozej, jak to ma miejsce ze wszystkimi towarami i uslugami - w ostatnim czasie galopujacy wzrost inflacji, a co za tym idzie cen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, MarcinGD napisał:

Ale ceny raczej z tych żeby nie sprzedać. Te adamantesy iii 25th to wywalił taka cenę, że te co wiszą na olx wydają się atrakcyjne.

Ja tu widzę że trzeba przeczekać tą chorą sytuację i ulokować środki w lepsze źródło.

Faktycznie cena to delikatnie przesada. Razem ze stojakami podana, same stojaki są drogie. 
j

2 godziny temu, Lutek napisał:

Watpie, ze czekanie cos da i czy z biegiem czasu nie bedzie coraz drozej, jak to ma miejsce ze wszystkimi towarami i uslugami - w ostatnim czasie galopujacy wzrost inflacji, a co za tym idzie cen.

Teraz nastały inne czasy „te lepsze” już nie jest tak jak kiedyś, że im starszy produkt tym taniej. Teraz tylko drożej z roku na rok. Jesteśmy zniszczeni przez konsupcjonizm. Będziemy jeździć elektryczną hulajnogą, palić epapierosa i płacić Bitcoinem za te „dobre monitory”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Marek K. napisał:

Faktycznie cena to delikatnie przesada. Razem ze stojakami podana, same stojaki są drogie. 
j

Teraz nastały inne czasy „te lepsze” już nie jest tak jak kiedyś, że im starszy produkt tym taniej. Teraz tylko drożej z roku na rok. Jesteśmy zniszczeni przez konsupcjonizm. Będziemy jeździć elektryczną hulajnogą, palić epapierosa i płacić Bitcoinem za te „dobre monitory”

......i słuchać e-muzyki z e-Youtube

Więc po co w ogóle sprzęt audio 

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Elac Uni-Fi Reference B6. Nowe, trójdrożne, podstawkowae kolumny z głośnikiem koncentrycznym. Czy ktoś miał z nimi do czynienia? Jak z zapotrzebowaniem na prąd? Klasyczny NAD c326bee lub Powernode 2021 da radę? Pytam bo nie mam opcji odsłuchu. Repertuar pop/rock. Pomieszczenie 16-18m2. Nie chodzi o robienie dyskoteki. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 miesiące temu...

Czy Akkus Monolith B1S LE zaliczymy do grona Dobrych Monitorów?

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
21 minut temu, mig30 napisał:

dopoki ktos nie bedzie chcial ich sprzedac

Nie bardzo rozumie 🤔

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.