Skocz do zawartości
IGNORED

ampli Philips 996


minimal

Rekomendowane odpowiedzi

Mialem tego philipsa przez niecalu rok. Sprzedalem za polowe ceny, byle tylko sie go pozbyc! Mam denona:) Za 1500 zl kupisz yamahe(chociazby na allegro), a w niej dzwiek jest o niebo lepszy od philisa. Odradzam rowniez tanie napedy tej firmy. Mam dvd 622 i placze niezmiernie z tego powodu. Kupuje cd NAD-a, wiec nie mam kasy na nowe dvd. Ale tego chlamu chce sie pozbyc jak najszybciej i zapomniec o nim.

 

Amp philipsa gra ostro, sucho, bez lokalizacji dzwieku, srednica jest nieczytelna. Dzwiekowo porownywalny do roznego rodzaju boom-box'ow, czy innych jamników.

 

pozdrawiam, zycze udanych zakupow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tego Philipsa ok.2 lat w czasach gdy w Polsce były poczatki kina domowego kupiłem go za 1800 zł a 8 m-cy tem sprzedałem za 800 zł,więc w życiu nie inwestuj w niego 1500 zł.jedynym plusem jego jest duża ilość wejść coaxial - 3 coaxiale i 2 optyki ale to chyba mało co ,do tego nie ma Prologic II ,kiedyś inwestowałem w Philipsa ale od momentu gdy po roku czasu siadło mi DVD dałem spokoj,pozostał mi tylko TV i magnetowid ,jak jeszcze kupię coś Philipsa to kupię projektor ,może z serii Matchline ,którego żarówki mają żywotność 6000 godz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.