Jump to content
IGNORED

CYFROWO z Compa na DENON - jak w 5.1 ?!

Grzegorz_G

Recommended Posts

Witam jestem tu nowy i mam pytanie o poradę/prośbę do fachowców którzy się na tym znają.

Posiadam komputer:

System: Vista 32Bit

Dźwięk: Creative Hi-Fi Elite Pro 7.1(topowy model z wyjściami digital cox i toslink)

oraz zewnętrzny DENON AVR 2308 + JBL Northride Cinema + odtwarzacz DVD (tani no name)

Z Compa z karty cyfowo wyszedłem cox i toslink do DENON'a i w żaden sposób na wyświetlaczu AV nie pojawia mi sie Dolby Digital czy też DTS itp. Gdy wkładam płyte DVD do compa dźwięk jest rzeczywiście słyszalny w 5.1 ale na wyświetlaczu DENONA widnieje tylko wejście sygnału jako stereo. Tak samo jak włączam Creative Console Launcher i robie test głośników wychodzi sygnał Stereo a przy głośniku Center wszystkie pięć głośników na raz gra. Gdy podłączam zewnętrzny odtwarzacz DVD do DENONA z tą samą płytą i tym samym cox i toslink od razu pojawia mi sie na wejściu napis Dolby Digital

Gdzie leży problem ? Czy Vista nie wypuszcza 5.1 czy Creative nie podaje sygnału cyfrowo żeby go DENON rozpoznawał jako 5.1 ? Analogowo z karty nie jestem w stanie podłączyć 3 kabelkami ponieważ odległość gniazd mini jack jest tak mała że przy lepszym kabelku musiałbym chyba piłować boki jacka ehh

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zakładka PC Audio

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.