Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacze Pioneera A-A6-J oraz A-A9-J


sittek

Rekomendowane odpowiedzi

Na forum rozrzuconych jest trochę wypowiedzi na temat nowych wzmacniaczy Pioneera jednakże nie ma wypowiedzi ludzi które je posiadają. Prosiłbym o opinie szczęśliwych ( lub mniej) posiadaczy tego sprzętu.

 

Interesuje mnie w jakich konfiguracjach grają, przede wszystkim z jakimi kolumnami oraz opinie w jakich na podstawie doświadczeń nie powinny grać.

Jesli ktoś mógłby porównać między sobą te dwa modele również byłbym wdzięczny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę. Na rynku bardzo trudno o modele RA-972 czy RA-985 BX RA-935BX.

Pioneer A-A9-J na wyjście na preampa. Być może kiedyś znowu sparuję go z jakąś końcówką mocy Rotela.

Dlatego szukam czegoś mniej prądożernego. To są tylko rozważania. Model RA-1062 choć dobry jest nadal bardzo drogi. Starszy RA-1060 ciężko dostać.

Dlaczego uwziąłem się na Pioneera? Nie wiem. Na razie nie miałem możliwości odsłuchać. Być może jeśli to zrobię problem zniknie........

 

Co do mojego Rotela to wydaje mi się,że Paradigmy przy nim nie mogą się rozwinąć. A może odwrotnie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.