Skocz do zawartości
IGNORED

ARTON - kupowaliście coś od nich...?!


goliatpl

Rekomendowane odpowiedzi

Pytam, bo znalazłem na ich stronie model głośników, który mnie interesuje. Wysłałem maila z zapytaniem o dostępność i... cisza! Pisałem również na ich GG i... cisza! No to dzwonie i pytam o dostępność, a Pan odpowiada, że nie jest wstanie sprawdzić bo mają remont. Oki myśle, zdarza się, a pytam kiedy się ten remont skończy a Pan odpowiada, że za 3 miesiące! Na stronie firmy nie ma żadnej wzmianki o czasowym wstrzymaniu pracy, poza tym jest to firma, która zajmuję się sprzedażą wysyłkową więc Kur... co jest?! Polska!? ;) Mieliście z ARTON-em do czynienia???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój z tym gościem. Mi sie do tej poru krew gotuje jak słyszę o nim. Poczytaj był watek o nieuczciwych sklepach to taki właśnie jest sklep.

 

Zebrałem pierwsze pieniądze 3 lata temu na poważne diy złożyłem u niego zamówienie, wysłał w dwóch partiach, tą drugą jak poczekałem 2 miesiące i zadzwoniłem do niego i postraszyłem policją. Przyszła paczka a tu b-r większe niż zamówiłem, drożej 2 części jak zamawiałem i cewkę zamiast 1,5 mh wysłał 1,45 mH bo była o 5 zł tańsza to zarobił, nawet wymiarowo się nie zgadzała do tej zamówionej.

 

Ten chłop wywioskowałem że nic nie ma na stanie i zamawiał jak sie mu uzbierała a czas to ....

 

z uczciwych i fajnych sklepów

 

www.akustyk.com.pl

www.polink.com.pl

www.loudspeakershop.eu

 

tam zamawiałem kilkakrotnie i żadnych problemów

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Moja strona audio - kondrax.mayhem.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję dwie sztuki - VIFA XT18WH09, wiem, że z tym modelem jest problem w polsce, więc szukam gdzie się da...? 16Hz, akkus i akustyk nie mają. Znalazłem w Stanach, ale z wysyłką + cło nie będzie się opłacało :( No i tak to wygląda. Dzięki Kolego za ostrzeżenie! :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto moja przygoda z firmą Arton sprzed wielu, wielu lat ...

 

"Pod wpływem entuzjastycznych opinii w prasie postanowiłem żywo zainteresować się subwooferem co się Klasyk zowie. Dawno, dawno temu zamówiłem cosik takiego. Pan B.K., czyli firmy właściciel, poprosił o zaliczkowe wpłacenie należności. Jako ufny człek, tak uczyniłem. Troszeczkę poczekałem

i subwoofer przybył. Byłem w pracy. Żona się przestraszyła gdzie my coś tak wielkiego ustawimy. Telefonicznie ją uspokoiłem. Wróciłem do domu i zobaczyłem karton olbrzymi. Ucieszyłem się

pod nosem. Nie ma nic milszego, niż duże pudło z basem. Wziąłem się za wyładunek z kartonu, tego na co długo czekałem. Wyjąłem i zamarłem. Przestraszyłem się tym razem ja. Żona na żywo zaczęła mnie uspokajać. To co zobaczyliśmy dalece odbiegało od tego co mieści się w dalece pojmowanym poczuciu

estetyki stolarskiej. Obtłuczone rogi, przebarwienia na powierzchni. Obraz nędzy i ... Ciach! Telefon do B.K. Zdumienie z jego strony. Stwierdził, że to firma kurierska zawiniła. Ha, ha ... Śmieszne. Z czasem zaczął się pan ów przyznawać, że to dostałem było ich egzemplarzem testowym, że go dostosować do mych potrzeb się starano. Nie wyszło. Coż. Zdarza się. Nawet najlepszym. Ostatecznie pan B.K. zobowiązał się do wymiany subwoofera na taki jaki miał być. Termin określił raz. Nie dotrzymał. Drugi raz. Też nie dotrzymał. I tak mijały dni, tygodnie, miesiące ... Niedługo

zaczną mijać lata. Padały kolejne obietnice. A ja dalej spokojnie czekałem. I pewnie dalej bym czekał. Ale przy okazji zauważyłem,

że w czasie, w którym powstać miał nowy Klasyk firma wybudowała mi mieszkanie. Widać prostsze mieli zadanie. I tak jakoś postanowiłem się podzielić za światem wiedzą na temat działalności firm krajowych. Bo sił już nie mam i ochoty by raz kolejny się pytać "Kiedy?".

 

A może przy okazji ktoś się czegoś nauczy? Może mi ktoś pomoże?

Może ..."

 

Taki list wysłałem swego czasu do pism fachowych z prośbą o pomoc, średnio pomogło, mimo że się zainteresowali sprawą ...

 

A sam Klasyk produktem jest bardzo dobrym. Tylko podejście firmy do wykonawstwa i obsługi klienta jest do dupy ... i nie zachęca do zakupów

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

... żeby był jakiś porządek i sens tego wszystkiego nieznanego i tajemniczego, stworzył człowiek bogów, osadził ich w miejscach niedostępnych i ich mocom oddał swój los ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.