Skocz do zawartości
IGNORED

Tannoy Precision P30


stecko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Szukam info nt kolumn tannoy z serii precision a konkretnie chodzi mi o p30 i centralny PC . Glosniki warte uwagi do budzetowego zestawu? Lepsze od serii mercury?

 

z gory dzieki i pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy lepsze, na pewno inne.

Miałem przyjemność posiadać piękne Precision 632 i miały one piękną barwę, ładnie grały z NAD'em 319 na oklalowaniu QED (nie pamiętam modelu, ale z tych podstawowych). W brzmieniu były podobne do pierwszych moich Paradigmów Mini Monitor v1.

Jednak ja jestem wielbicielem jedwabnych wysokotonowców oraz celuluzy na niższych częstotliwosiach dlatego wolałbym starszą serię Mercury np. M2, M2. plus tuning któregoś z doświadczonych kolegów z Forum.

Jednak Tannoy Precision to ciekawa seria no i jako second hand - po prostu tania.

 

Podrawiam,

kvist.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko cokolwiek wyszukac, jezeli cena bedzie dobra zaryzykuje:) mialem m3 i graly dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.