Skocz do zawartości
IGNORED

BREAKOUT


rosim

Rekomendowane odpowiedzi

Piotr Nowak Band ,,Pamięć" to płyta którą klika dni temu kupiłem.Przez osobę Pana Piotra Nowaka temat jak najbardziej powiązany z Breakoutem. Płyta ląduje w odtwarzaczu Cd i...........szok,jak można było spieprzyć realizacyjnie taki kawał fajnej muzyki...Płyta odtwarzana w w aucie ...taki sam efekt,po prostu realizacyjne dno!!!!!Może mam uszkodzoną płytę?Może ktoś posiada ten cedek i coś skrobnie.Aha problem jest w potężnej ilości basu poza tym płyta jest bardzo głośno nagrana.Wiem,wiem to jest być może temat do ,,loudness war" ale pomyślałem sobie że może warto ostrzec innych kupujących .Ewentualnie może mnie ktoś wyprowadzi z błędu i przekona ,że ja trafiłem na taki egzemplarz.Sama muzyka dla fanów Tadeusz jak najbardziej do polecenia.Link do tytułowego numeru:

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 10 miesięcy temu...
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.