Skocz do zawartości
IGNORED

Odsluchy w Krakowie


Hiena-podrobka

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję, Martin. Jak tylko nadaży się jakaś okazja to chętnie się z Tobą skontaktuję.

 

Zapomniałem zapytać> A cóż to za firma (lub osoba) tak bardzo zazdrości Ci konstrukcji, że posuwa się do jakiś (podejrzewam) pomówień?

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do --> pp:

 

Tuby na Fostexie to nie nasza robota. Wiem tylko że z Krakowa (czy okolic Krakowa) pochodzi ich twórca - ale nie znam go osobiście. Ze względów techniczno-muzyczno-ideologicznych nie znajduje się w naszych planach żadna konstrukcja tubowa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Idiotów podobno nie ma aż tak wielu na świecie, ale ich niewątpliwym sukcesem jest, że tak się sprytnie rozstawili, że spotkasz ich na każdym kroku..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkania w Krakowie to dobry pomysł. Zawsze chętnie odwiedzam to miasto. Jakaś impreza podobna do tej w Oławie. Czyli kameralna.

Mam postulat: poproszę o termin wiosenny (kwiecień..połowa czerwca). I proszę nie łączyć z majowymi świętami, bo wtedy sporo ludzi (i ja również) bierze jakiś urlop i znika. A nie chodzi przecię o to, żeby zmuszać do wyboru i rezygnacji z czegoś, ale aby stworzyć jeszcze jedna okazję wyjazdu i spotkania się z ludźmi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S&L - zapiekły wróg tub? ;)

 

Smaczna i lekkostrawna kuchnia - tak! Noclegi też mogły by być, to miało by sie jeden dzień na poszwędanie sie po mieście. I wieczór na spokojne uzupełnianie płynów w miłym towarzystwie.

 

I długonogie, ale dobrze zaokrąglone hostessy do popatrzenia :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się oczywiście piszę. Jak już kiedyśwspomniałem posłuchałbym sobie S&L z Deltą Studio (Monobloki albo chociaż KT88). Pozdrowienia chwilowo z... Krakowa!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pal, przecież piszę: do POPATRZENIA ! :)) O ile wiem, to kobiety także lubią patrzeć na inne zgrabne, świeże, wdzięczne ... Czyż nie, żono pal'a ? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... że dlaczego od razu zapiekły wróg tub ? nieeeee - no są ludzie którym ten dzwięk bardzo odpowiada i rzecz jasna jak najwiekszy szacunek dla ich upodobań ! a "ideologicznie" suma efektów z tuby najzwyczajniej nie odpowiada naszej wizji budowanego przez "kolumny" dzwięku.

 

Gdyby trzeba było - dobrą kuchnię i niedrogie noclegi też da się załatwić ( w końcu postawili u nas Sheratona), służe także gdyby coś kilkoma sekretnymi miejscami w których można spokojnie i nie nerwowo uzupełnić niedobór elektrolitów. Jeśli zaś hmmm .... tylko w męskim gronie, no cóż nie popieram do końca takiego wyboru -no ale w grupie siła - znajomy znajomego to nawet zna taką knajpkę że męskie towarzystwo będzie ;-)

 

Zegarmistrzu jakiś czas temu zaplanowaliśmy sobie wyprawę do Wrocławia na odsłuchy, od strony kolumn to jest już skompletowane zagadnienie - ( z monoblokami DeltyStudio tez chętnie posłuchałbym naszch konstrukcji ), mam nadzieje że dojdzie wyprawa do skutku - potrzebujmy tylko kogos na miejscu kto trochę ułatwiłby nam logistycznie i zapleczowo to przedsięwzięcie, bo samemu to trochę trudno - chętnych z dobrym pomieszczeniem i chęciami ... poszukujemy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Idiotów podobno nie ma aż tak wielu na świecie, ale ich niewątpliwym sukcesem jest, że tak się sprytnie rozstawili, że spotkasz ich na każdym kroku..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martin, pomieszczenie napewno się znajdzie. Trzeba by np: porozmawiać z Deltą. Jak nie u Delty to może u mnie. Choć we Wrocławiu byłoby o tyle lepiej, że więcej osób mogło by się pojawić na prezentacji. Jeśli np: u mnie, to musialbym wcześniej zaprosić osłuchanych kolegów do kontroli akustyki pomieszczenia, niech się wypowiedzą co o nim myślą.

 

Pozdrawaim

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martin - nasze Wrocławskie pospolite ruszenie staje się coraz lepiej zorganizowane i co ważniejsze ugruntowane. Chętnych do uczestnictwa w prezentacji kolumn z całą pewnością nie zabraknie. Należałoby jedynie poczekać, aż przetoczy się świąteczno-noworoczna gorączka. Z tego powodu impreza powinna się odbyć nie wcześniej niż pod koniec stycznia. Co do logistyki i organizacji możesz liczyć na pomoc moją i jak sądzę jeszcze kilku osób.

w sumie to o wilku mowa bo wczoraj spotkaliśmy się w całkiem sporym gronie u mnie (bawiliśmy się trochę różnymi przedwzmacniaczami gramofonowymi, a przy okazji zostałem "zarażony" muzyką operową:))) i nawet rozmawialiśmy z Delta Studio, którego tez miałem przyjemność gościć, o tym co gdzie i kiedy w związku z S&L można byłoby zorganizować. Delta Studio ma do tego celu odpowiednie warunki, bo jak rozumiem chodzi o wspólne posłuchanie i zapoznanie ludzi z kolmnami S&L, a nie dmuchanie balona (hotele, hostessy, rozsyłanie zaproszeń imienntych itp:))) Tak jak pisał PMD spróbujemy temat popchać.

A jak ty to czasowo i organizacyjnie widzisz?

Pozdrawiam serdecznie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę przyznać, że jestem bardzo ciekaw jak zagrają petoriany z tymi monstrualnymi monoblokami Delty. Tzn. myślę sobie, że owe monobloki powinny sporo z nich wycisnąć. Już sobie ząbki ostrzę na tą prezentację, a i Prertoriany zdaje sie zmienily jeszcze oblicze , licząc od mojej ostaniej wizytu w Krakowie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 7 miesięcy temu...

Witam .

Ostatnio w Krakowie w temacie HI-END nic ciekawego.Żadnego ruchu, żadnego nowego "objawienia".

Dlatego mam pytanie do "manufaktury" Sound&Line : czy Wy też spoczęliście na laurach? A może w ciszy i spokoju "Coś" szykujecie?

 

Pozdrawiam-H.P.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Henryku ...

 

Absolutnie nie spoczeliśmy na laurach !! to że nie krzyczymy , nie wyrywamy się, nie piszemy byle co - aby tylko zaistnieć ... nie oznacza że nie się w temacie Sound&Line nie dzieje. Są ważniejsze problemy do rozwiązania - o ktorych do ich ukończenia nie ma co się chwalić - bo już wiemy czym to smakuje ...

 

- nowa siedziba S&L (dostepna wkrótce mam nadzieje dla wszyskich którzy zechcą do nas zawitać) jest już w trakcje uzbrajania w osobną linię elektryczną z osobnym przydziałem.

Bedzie sie mieścić niedaleko (5km) od Zbornego miejsca w Krakowie - czyli Makro / na skrzyzowaniu wszelkich wjazdów i wyjazdów z W-wy , pomorza , wielkopolski , sląska.

 

- dostępny bedzie do odsłuchów - myślimy iż również (przynajmniej częśc konstrukcji zamiennie) w Warszawie pełen asortyment od 6000 - 30 000 zł.

 

- są na tapecie całkiem nowe - przynajmniej dwie konstrukcje.

 

- w dalszym ciągu gościmy na odsłuchach miłych gości

 

- prosze sobie wyobrazić iż zdarza nam się zarazić dzwiękiem kolejnych użytkowników ...

 

pomału pomału małymi krokami ... o rewolucjach ktoś coś już wspomniał - zdaje sie że historia....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Sound&Line

Strasznie jestem ciekawy co to za nowe konstrukcje? Znając Wasze umięjętności pewnie jakieś "perełki"?;)) Może choć rąbka tajemnicy uchylicie?

I jeszcze jedno. Kiedy planujecie te idsłuch w Warszawie? Chetnie bym sie wybrał:)

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.