Skocz do zawartości
IGNORED

jaka karta? recording+zwykłe multimedia


badura

Rekomendowane odpowiedzi

ok. 0202 gwoli ścisłości :) i owszem oprogramowania jest od groma: Cubase, wavelab, sonar itd itd. w wersjach lite albo LE. To jeszcze zapyatm o prace sekwencerów w roli tego odtwarzacza podkładów i piosenek, do których chciałbym grać.

W Cool Edicie np można załadować dużo plików (takie wąskie szczupłe okienko z lewej) i można kliknąć na dowolny i odtwarzać, nie trzeba ładować do tej wielościeżkowej "głównej struktury" ( funkcja insert into multitrack ). Czy te sekwencery chodzące pod ASIO też tak mają? (tzn włączam sekwencer - oczywiście chcę tylko pograć a nie nagrywać - ładuję trochę piosenek lub podkładów, mam jakąś ich powiedzmy "listę" i mogę sobie wybrać i odtwarzać dowolny z tych załadowanych bez uporczywego otwierania nowych, lub wkładania ich na ścieżkę) i rozumiem że nie nagrywając mogę po prostu odwtarzać w tym sekwencerze i grać do tego za pomocą wtyczki VST ( Guitar Rig bądź coś innego może być tą wtyczką, tak? np sam efekt pogłosowy )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

no i znowu ja. Mam problem tego typu, że nie mogę regulować właściwości dźwięku w tym E-mu, takich jak chociażby nasycenie tonów niskich i wysokich co dość mocno mi przeszkadza. Czy można coś z tym zrobić? Ta karta niestety nie ma żadnego miksera jak wiadomo itd. Czy jest jakiś program lub coś innego co pozwoliłoby to regulowć?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.