Skocz do zawartości
IGNORED

KLUB - Stowarzyszenie Vienna Acoustics


Violet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witam klubowiczów. 

Poszukuję VA Mozart Grand, może ktoś z was planuje sprzedaż 🙂

Jaka byłaby rozsądna cena za ww. kolumny przy kupnie/sprzedaży ? Tak aby dwie strony były zadowolone 🙂 Biorąc pod uwagę historię sprzedaży z ostatnich 5 lat allegro/olx rozstrzał cenowy jest duży. 

Z góry dziękuję za odp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 11.10.2022 o 01:18, quatross napisał:

Ja sprzedałem przemkowi Haydn Grand SE i na olx widać co z nimi zrobił 😠

U mnie do końca wyglądały jak nowe !!!

 

https://m.olx.pl/d/oferta/vienna-acoustics-haydn-grand-se-CID99-IDQa55G.html

Sprzedałem mu za 4 koła (...)

 

 

Hej, to jakaś pomyłka.

Kupiłem już takie, poprzedni właściciel mówi, że córka popchnęła kolumnę i o coś tam uderzyła.

to jest bardzo rzadko występująca wersja - 500 pierwszych par nazywało się Special Edition (nie Symphony) - i kolor orzech włoski, który nie występuje w "normalnych" SE.

i Kupiłem poniżej 4 k - ze względu na właśnie te "kancery" - a grają pięknie, bez zastrzeżeń, obie kolumny identycznie.

 

Edytowane przez Przem77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Przem77 napisał:

Hej, to jakaś pomyłka.

Kupiłem już takie, poprzedni właściciel mówi, że córka popchnęła kolumnę i o coś tam uderzyła.

to jest bardzo rzadko występująca wersja - 500 pierwszych par nazywało się Special Edition (nie Symphony) - i kolor orzech włoski, który nie występuje w "normalnych" SE.

i Kupiłem poniżej 4 k - ze względu na właśnie te "kancery" - a grają pięknie, bez zastrzeżeń, obie kolumny identycznie.

 

A, to zwracam honor. Sprzedałem komuś z Warszawy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

Nikt Ci chyba nie odpowie. Ja mam co prawda straszą wersję w kolorze sam już nie pamiętam jak się nazywa, ale są w połysku taki czerwony:). Tyle o wyglądzie. A jak grają. Ja miałem Proac 2.5, Triangle nie pamiętam nazwy, Hyperiony III (przemilczę), testowałem Audio Phase Cocaine(fajne- chyba nie do dostania). I żadne  tych kolumn nie zdołały wyprzeć Vienn. Dopiero tak chyba po macoszemu traktowane kolumny z Audiosynergii zdołały zostać ze mną. Ale to już inna bajka. Musisz wiedzieć, że z Viennami nie ma lekko co do napędzenia. Miałem primare, krella.s300i i coś tam jeszcze i dopiero Dussun V6i z pre na e88cc daje bez problemu radę. No audiomatus też ale to klasa D nie każdy to trawi. Akurat słucham soundtracku z filmu Incepcja -jest MOC. I niech MOC będzie z TOBĄ!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...
15 godzin temu, Mathia74 napisał:

Jak wrażenia? Mam prawie to samo Mozart Grand SE + A-S1100. 

Dla mnie to najlepsze połączenie jakie do tej pory miałem. Te dwa urządzenia wybornie się wspierają. Jest bas, są urocze słodkie wysokie tony, jest barwa, jest kontrola. Ideał. 

Brzmi super, jestem zachwycony natomiast nie mam wielu punktow odniesienia.

Wczesniej Dali Opicon 6, napedzane przez Audiolab 6000, potem Musical Fidelity 3i. Pozniej pojawila sie Yamaha, polaczenie mialo swoje plusy, mnostwo szegolow, swietny bas ale bylo nieco za zimno. Mozarty ocieplily i oslodzily dzwiek bez utraty szcegolow. Nieco stepil sie bas, to jedyny chyba minus, Opticony sa po prostu wieksze, tak to widze to i pierdykniecie basem konkretne. 

Obecnie skupiam sie na poprawie akustyki, wierze, ze zestaw zostanie ze mna na lata.

Kolor bialy. Kupione jako demowki, przyplynely z Finalndii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Zapraszamy do filmu o najtańszym podłogowym modelu, czyli Vienna Acoustics Beethoven Baby Grand Reference 🙂

 

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 6 miesięcy temu...

Witam w Klubie. Dołączam z Vienna Acoustics Mozart Grand, zakupionymi od Waszego klubowego kolegi Macieja.pl. Na forum chciałbym mu podziękować, że potrafił zachować dla mnie☺️ Vienny w tak perfekcyjnym stanie.  Dziękuję za dbałość i obiecuję że pozostaną w niezmiennym stanie dla przyszłych .pokoleń☺️.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.