Jump to content
IGNORED

Onkyo TX SR-807 opinie

Poolak

Recommended Posts

• 2 weeks later...

Skoro nikt nic nie wie o tym produkcie to może macie opinie na temat:

HK 460

Marantz 6003 lub 6004

Denon 2310

Który z tych amplitunerów byście polecili?

|||Dodam, ze interesuje mnie głównie kino, a grać to będzie z zestawem Definitive

Warto zerknąć na ten test porównawczy:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sony KD85-ZG9? , Denon AVC-X6700H + Monster Power MPA-3250 + Emotiva XPA 7-kanałowa gen.2 , Pioneer UDP-LX800.Projektor JVC RS2 - Adeo Tensio professional pro 110",Monitor Audio-Platinum PL 300 + Platinum PLC 350 + SVS Ultra + GX100 + 4 szt. sufitowe Dali Phantom H-80 +VELODYNE DD-15 Plus. Kable do kolumn: QED Genesis Silver Spiral, Chord Odysey 2. Listwa Monster Cable HTS 5100 + Power Center HTS 1000, kable sieciowe Monster Powerline 400 . Apple TV4K.

Z testu wynika, że Onkyo radzi sobie nie najgorzej. I kosztuje 3300 PLN.

Ale czy nic lepszego nie znajdzie się w tej cenie?

Lub dużo lepszego w niewiele wyższej.

Kolumny mają wysoką skuteczność rzędu 91dB.

Pomóżcie w wyborze!!!

każdy z wymienionych ampli zagrałby nawet w 100m na odpowiednich kolumnach. Definitive Technology robi kolumny grające analitycznie, przynajmniej te które słuchałem były na aluminiowym tweeterze (chyba vifa) i grało to fajnie (czysto i stabilnie) z onkyo (nie pamiętam modelu,ale średni model).

problem jest taki, ze u nas na wiosce, w Białymstoku znaczy się, nie można sprawdzić takich klocków bo nikt tego nie sprowadza na półki sklepowe.A jeśli już, to na zamówienie.

Nawet obejrzeć na żywo nie jest mi dane...

Stąd moje pytanie do szanownych forumowiczów o rzetelne opinie.

No ja też nie wiem co kolega Jorkers tak się uparł na Onkyo i rzekomą awaryjność. Z moich żródeł jak i doświadczenia mogę powiedzieć że tak nie jest, poza tym dają 3-letnią gwarancję jak coś. Są bardziej awaryjne marki, już nie chcę wymieniać bo to do niczego nie prowadzi. pozdr

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.