Jump to content
IGNORED

Strony internetowe z darmowym odsłuchem

cls1568

Recommended Posts

Jakie znacie stronki z darmowym odsłuchem całych utworów ?

Ja znałem kilka ale pozapominałem .

Szukam takich stron bo zamiast kupować moge nagrać programem np Total Recorder to co leci w danej chwili na komputerze . Kiedyś miałem utwór w mp3 jakies 250kb/s i znalazłem go na jednej ze stronek nagrałem i zapisałem w WAV a różnica kolosalna w jakości . Takie nagrywanie jest przydatne miałem też utwór okrojony z niskich częstotliwosci mp3 i dojrzałem ten utwór na myspace z idealną jakością i niskim basem mocno słyszalnym a dodał go wykonawca i to była jego oficialna stronka , nagrałem i mam :)

cls1568:

>ale tam są głównie mp3 a ja chciałem żeby z albumów sie utwory odsluhiwalo czyli wav

Serwisy oferujące streaming całych utworów także grają z plików kompresowanych stratnie.

>pytanie czy radio internetowe gra mptrójki ?

Sprawdź lub zmierz obciążenie łącza radiem internetowym i zastanów się, czy w tym strumieniu "zmieści się" wav, ape czy inny flac.

Troche szukałem i znalazłem stronke ale są to głównie mixtapy amerykańskie

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Znacie może jeszcze jakieś bo niechce mi sie ściągać i szukać jak znajde jakiś dobry utwór , wkurza mnie dostępność albumów w polsce bo większość nie moge dostać w sklepach czy na interecie tylko musze ściągać w mp3 a nieraz flac jak sie znajdzie ;)

a utwory szukam na stronkach gdzie mozna je odsłuchać przez krótki czas np :

Hidden Content

Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

Hidden Content

albo na youtubie z marną jakością

Bardzo często mam tak że mam tytuł utworu i niemoge go znaleść nigdzie do ściągnięcia albo nawet do kupienia ale moge nagrywać z różnych stronek i bardzo to pomaga .

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.