Jump to content
IGNORED

Problem z CD Denon DCD-735


kapek1988

Recommended Posts

Witam serdecznie. Mam spory problem (a w zasadzie kilka) z tym playerem i mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie podpowiedzieć mi jak go uratować. Sam odtwarzacz udało mi się zakupić na allegro w kolorze szampańskim za prawie 150 złotych, więc nie chciałbym się go pozbywać zwłaszcza, że jak dla mnie gra przyzwoicie. A teraz do rzeczy. Po pierwsze odtwarzacz się wyłącza z niewiadomego powodu na kilka sekund po czym zaskakuje od nowa. Nie dzieje się tak zawsze, ale dość często. Ponadto zauważyłem prawidłowość, że czym głośniej gra ampli (kolumny Dali Concept 6) tym...częściej się wyłącza. Drugi problem jest innej natury. Otóż dzieje się zazwyczaj tak, że gdy płyta dojdzie do końca i chce się ją puścić od nowa to nie chce zastartować i trzeba się sporo namęczyć, żeby z powrotem zaczął ją czytać (oczywiście, gdy w trakcie słuchania cofniemy się do pierwszej piosenki to nie ma problemu). Poza tym zdarza mu się zatrzymać na np. 4 utworze i w momencie wraca do pierwszej piosenki i płyta leci od początku. Jak już wspomniałem, owe problemy nie występują non stop, ale na tyle często, że jest to denerwujące i uniemożliwia normalne korzystanie ze sprzętu.

Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

A można prosić troszkę jaśniej?:) Bo szczerze mówiąc nie bardzo wiem co mam smarować, co rozebrać na części pierwsze i jak stwierdzić czy tacka znajduje się za nisko czy nie? A i nie ma ktoś jakiejś koncepcji na to "wyłączanie się" playera?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.