Jump to content
IGNORED

co jest z watkiem ABSOLUTORA

conri

Recommended Posts

• 5 months later...

Myslalem ze tylko ja mam pomrocznosc jasna i nie widze watku w ktorym kopanie Pitaszyla bylo przyklaskiwane a powiedzenie prawdy jego oprawcy niejakiego paskudnego ,,doktorka,,Medyk'a uchodzic mialo plazem?

jam >>> Ostudz swoje emocje kolego bo chyba masz jakies zwarcie i wszedzie widzisz grozby karalne...zenada!

Ps. Podejrzewam ze na prosbe autora watku zostal on usuniety i wcale sie nie dziwie.

robix

Guest rochu

(Konto usunięte)

A ja na jakieś tajemne, niecne siły.

Być może istnieje jakieś zaklęcie pozwalające obrócić wątek w niebyt?

; )

Nic podobnego moi Panowie, to się nazywa "audiokastracja" szemranego reklamodawcy i pseudodystrybutora. Nie mylić z umysłową autokastracją - tu polecam usunięty wpis Jego Imperatorskiej Mości robixa ;D

Audioeunuch przyszłością dystrybucji na polskim rynku audio ;D

Domagam się przywrócenia wątku "Absolutor"! To był mój ukochany wątek, nie wyobrażam sobie tego forum bez niego!!!

USUNIĘCIE TAK MERYTORYCZNEGO WĄTKU JEST C|ZYNEM NIEODPOWIEDZIALNYM, I HANIEBNYM!!!

Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem, najczęściej z wiekiem trumny.

Trochę sensu poproszę.

Guest rochu

(Konto usunięte)

Przyłączam się do protestu.

Brak mi bardzo porównania ciszy tzw. bagiennej i leśnej oraz odniesień gastronomicznych do audio, które były zawarte w tym wątku.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) galeria została na otarcie łez ;-))

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

Medyk >>> Widze ze ogladales ostatnio Star Wars?

Mnie sie ostatnio udalo poogladac Rambo wiec zacytuje ,,ide po ciebie doktorku,, -zakumales sieroto?!

Ps. Takiego szamba juz dawno nie bylo na forum a atakujacy sa chyba jeszcze gorsi od polityki marketingowej Absolutora.

robix

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.