Jump to content
IGNORED

scan speak 8546 czy usher 8945A?

master20

Recommended Posts

Na chwile obecną posiadam wzmacniacz yamaha A-1000,pobór ponad 680W,aha no i pan Witold Albecki przyznał racje,że ten wzmak powinien być bardzo dobry do usherków i będzie w stanie to grac na 25mkw,jednak myślę że scan będzie lepszym wyborem,chociaż nie wiem jak się zgrywa z tranzystorowcem.

MacGyver czytałem w jakimś starym poście o twoim porównaniu różnych modeli scana i 1 usherka,stąd też zainteresowanie tym modelem;),wole dołożyć i zrobić coś na ss

Seasy? Zależy które. Papierowe z serii prestige są łatwe do napędzenia, ale Skan ma sporo lepszą średnicę jak dla mnie. Aluminiowe Seasy L15 i L18... cóż... z moją lampką porażka. Z czymś innym potrafi to ładnie zagrać ale nie zgłębiam tematu bo mam takie a nie inne preferencje lampowe i w związku z tym nie ciekawi mnie to.

• 2 weeks later...

Też zastanawiałem się czy robić samemu kolumny czy raczej kupić gotowe. Po zagłębieniu się w temat zdecydowałem się jednak na gotowe kolumny, jednak tutaj mam pewność że wszystko będzie poprawnie wykonane i zestrojone ze sobą. Po rozmowie z panem Albeckim z firmy Akkus, którego miałem okazję poznać na AS 2009, i odsłuchu kolumn tej firmy na swoim wzmacniaczu, podjąłem decyzje o zakupie kolumn V4. Jestem z nich bardzo zadowolony, chociaż dopiero odkrywam ich "możliwości". Pozdrawiam.

• 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.