Jump to content
IGNORED

Klipsch rf-10 ? + jaki wzmacniacz?

84lukasz

Recommended Posts

Witam

Mam zamiar kupic w zasadzie moj pierwszy sensowny zestaw stereo. Wstepny wybor padl na glosniki Klipsch rf-10 (szczerze nie mialem mozliwosci nigdzie ich odsluchac, sugerowalem sie opiniami). W zwiazku z tym prosilbym o rade odnosnie doboru wzmacniacza do tych glosnikow (ok 1500zl) - ewentualnie moze w tej cenie mozna wybrac cos lepszego (o podobnych parametrach i wymiarach) ? (cena jednego klipscha to okolo 850zl). Nie jestem bardzo wymagajacy, interesuje mnie po prostu dobra jakosc dzwieku. Z czasem mam zamiar uzupelniac zestaw do 5.1 .

Pozdrawiam

Mi dzwiek Referenc'ow sie podoba natomiast nie graja one basowo tak jak linia synergy. Tez nie sluchalem modelu 10 ale obawiam sie ze przetwornik 11 cm nie da rady ? Chociaz tez kwestia jaki bas chcesz uzyskac. Wez pod uwage takze Synergy F1 lub F2 chociaz dzwiek jest troszke inny nic Reference. Wzmacniacz chcesz nowy czy uzywany?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.