Jump to content
IGNORED

Szeleszczenie/syki w słuchawkach-na co zwracac uwage przy zakupie

ancek

Recommended Posts

Witam.

Mam nadzieję, że pisze w dobrym dziale :P. Mam taki problem ze słuchawkami dousznymi ,które kupiłem Podczas słuchania muzyki słychać nieprzyjemne syki czy szelesty, kiedy śpiewane są bezdźwięczne głoski typu s, sz itd. Kupując nowe słuchawki bardzo chciałbym tego uniknąć i prosiłbym o rade na jaki parametr słuchawek zwrócić uwagę przy zakupie aby nie było tych szelestów. Lub moze ktos mogłby od razu konkretny model polecić (poszukuje słuchawek dousznych typu otwartego w cenie ok 80 zł)

jarek123456 ---> Są nauszne: otwarte, pół otwarte, zamknięte. Douszne typu "pchełki" oraz wkładane do kanalików usznych (ostatnio najbardziej popularne).

Natomiast nie wiem czy dobrze zrozumiałem nazewnictwo "douszne otwarte". Rozumiem to jako te tzw. "pchełki". No niestety co by nie było za 80 zł będzie naprawdę ciężko. W miarę znośne są Sennheiser OMX 90 VC ale troszkę kuleją na basie na standardowych "uszczelkach".

Wraz ze zdobytą wiedzą przychodzi świadomość jak wielu rzeczy jeszcze nie wiesz...

Tak wlasnie chodzi mi o te pchełki (wkladane do uszu ale nie doknałowe). Nie zalezy mi na jakims doskonalym brzmieniu, czy bardzo mocnym basie... Słuchawki sa mi potrzbne do słuchania poza domem z odtwarzacza, nie musi to być więc profesojnalny sprzęt. zalezy mi tym wlasnie zeby te wysokie bezdzwieczne gloski nie szelescily tak ze az zęby bolą:/

Na forum mp3store polecane są z tanich słuchawek typu pchełki słuchawki dołączane do odtwarzaczy Vedia, czyli słuchawki VEDIA SRS i im wyższy model tym lepiej. Można je kupić w większości Empików lub na allegro. Podkreślam jednak, że to tylko przeczytana opinia. W Empiku można odsłuchać.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.