Jump to content
IGNORED

dvd do HK 255 i paradigm


frommert

Recommended Posts

Potrzebuję pomocy w wyborze dvd do amplitunera HK255, i obsługi film/muzyka 30/70. Zależałoby mi na odtwarzaczu tej samej firmy ale czytałem że odtwarzacze HK pozostawiają wiele do życzenia. W tym nowym dvd nie potrzebuję divix bo mam to tego jakąś mantę czy lipne sony DVP-NS728H, ale niezbędne będzie oczywiście HDMI. Przedział cenowy to do 800PLN. Będę wdzięczny za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Też uważam, ze kupno Pioneera 410 lub 610 to najrozsadniejszy wybór jakość/cena z nowych dvd.

We wcześniejszym poście już pisałem, czyta dosłownie każdą płytę, divx czy też xvid bez żadnych problemów, do tego usb z którego filmy i mp3 jezeli używasz działają bez problemu.

Potwierdzam obraz jest dobry, porównywalny z markową konkurencją w tej cenie.

610 w porównaniu do 410 ma wyjcie wielokanałowe, czyta sacd i jescze pewnie paroma rzeczami się rózni, sprawdź w specyfikacji.

To o czym piszę to nie informacje wyczytane z gazet tylko sam to sprawdziłem, kumpel ma 410 i jest super zadowolny, zreszta od 1,5 roku uzywam dvd ktore jest klonem Pioneera dv-400 tyle ze pod inna marką. (nie bede pisal pod jaka bo zaraz sie zacznie...)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.