Jump to content
IGNORED

Jaką mikrowieżę z DVD (DivX+USB) możecie polecić?

3.14-ter

Recommended Posts

Witam wszystkich w Nowym Roku i życzę zadowolenia ze sprzętu (posiadanego i będącego w planach zakupowych). Mam zamiar nabyć mikrowieżę z odtwarzaczem DVD, obsługującego m.in. format DivX oraz USB również umożliwiającym odtwarzanie nie tylko muzyki i zdjęć. Mikro dlatego, że brak miejsca i dlatego, że KD stoi w innym pokoju. Brak miejsca i TV bez USB powodują, że wieżyczka ma spełniać zadania odtwarzacza DVD+dźwięku lepszego niż z telewizora. Wpadł mi w oko produkt Philipsa MCD395/12

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy ktoś może coś o niej powiedzieć lub polecić sprzęt o zbliżonych parametrach w cenie do 1000 zł? Z góry dzięki.

Hidden Content

Hidden Content

Nie szukam optymalnego dźwięku w klasie mini, bo takim niewątpliwie jest PianoCraft Yamahy, tylko uniwersalnego combo. Poza tym E-810 nie ma USB, posiada go za to 2xsłabsza wzmiacniaczowo E-730 - tyle tylko, że nie odtwarza z USB nic poza muzyką i zdjęciami, a nie o to chodzi.

Byłem przekonany, że E-810 też ma USB, ale faktycznie również te co je mają różnie bywa z odczytem różnych plików, mimo że z płyt są odtwarzane. W takim razie ja nie bardzo wiem co doradzić, choć też szukam jakiegoś systemu mini do sypialni, ale pewnie padnie właśnie na pianocrafta - jak stanieją to może nawet na tego nowego.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.