Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz który otrze łzy po manleyu.


nautilus81

Rekomendowane odpowiedzi

ehhhh zycie :P mam to szczescie, ze moje drugie hobby polaczone jest z praca, wiec kazda nowa zabawka (a mam ich troche) ma aprobate zony :) a w audio? ciekawie dobrany low-end, a tez gra! :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do swojej żony to się jej nie dziwie bo jak kupuje sobie torebkę to za 80 zł a nie za 3 czy 5 tys a takie też widziałem na półkach a zarabia tyle co ja. Skoro ona się liczy z wydatkami to ja też tym bardziej że kasę za srzedaży częsci swojego zestawu przeznaczam dla siebie. Za 2 tys coś używanego można kupić co juz nieźle gra i co może dawać frajdę ze słuchania. Jak muza dobra to i na tańszym zestawie może dac wiele frajdy ze słuchania. Poobserwuję trochę ogłoszeń , wczesniej wypożyczę sobie naima 5i na odsłuch zobaczymy czy będzie lepszy od nada. Ca 500 powinien już dojsć do mnie dzisiaj ale kurier chyba zbłądził gdzieś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robix, 21 Sty 2010, 13:20

 

>Ja stracilem praktycznie wszystko ...

 

Wiem, o czym piszesz, ja miałem to już dwa razy, jak to mówią do trzech x sztuka, jakoś będzie.

Dzisiaj i tak nie jest tak źle jak poprzednio, kiedy straciłem naprawdę wszystko, włącznie z domem,

przez naiwność i dobre serce, a najbardziej boli mnie to, że niczego się nie nauczyłem, dzisiaj

mam to samo, za to samo, wspólnik wyssał wszystko z kasy i porobił długi, a ja płacę, ale ostatni raz,

 

>Ps. Znalem kiedys jednego Shreka bylem w klubie Maxi ,,Burgmania,, fajny chlop :)

 

Niestety, to nie ja, ale mówią, że "Shrek'i" to fajne chłopaki som :))) i tego się będę trzymał :)

 

PS:

Zbaczamy z tematu, a to trochę głupio, chłopak potrzebuje porady, a my mu tu kółko różańcowe

zapodajemy i własne żale wylewamy, sory, kończymy OT.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muzyka daje moc ciału, pogodę zmysłom i nieśmiertelność duszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam orientacyjnie co może zagrać (tak jak ja chcę) dobrze z resztą mojego systemu. Pewnie i tak kupię coś jak się trafi w miarę okazyjnie ale będę mniej więcej wiedział czego szukać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nauti-szczerze Ci powiem że na Twoim miejscu wywliłbym te Dynaudio i wszedł w jakiś projekt akustyka tym bardziej że masz już doświadczenie w tej materii. Do tego dokupiłbym amplifona i masz po sprawie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedawno w ogloszeniach byl mf a2. Swoja droga zastanawiam sie jaki w ogole byl sens sprzedazy skoro dostajesz w rozliczeniu ca,o ktorym i tak wiesz,ze to kicha,szukasz juz innego pieca,w koncu jak na tym wyjdziesz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawi, 21 Sty 2010, 19:46

 

>nauti-szczerze Ci powiem że na Twoim miejscu wywliłbym te Dynaudio i wszedł w jakiś projekt

>akustyka tym bardziej że masz już doświadczenie w tej materii. Do tego dokupiłbym amplifona i masz

>po sprawie.

 

Jesli bym miał robić jakiś projekt od akustyka to nie na revelatorach bo miałem - fakt ogromna przestrzeń świetny bas i nie za fana średnica niby neutralna , bardzo przejrzysta ale wole ciepłe wolniejsze, mnie przestrzenne dynaudio , górę pasma też wolę z dynaudio. Fajniejsza dla ucha średnicę miały perlesy w innym projekcie akustyka . Prawda jest taka może to dziwnie zabrzmi akustyki rr2 były to najlepsze kolumny jakie miałem , przy bezpośrednim porównaniu łeb w łeb dyskwalifikowały inne dobre kolumny ale.... i tak wolę dynaudio. Akustyki to kolumny dla audiofila a dynaudio bardziej dla melomana - ocieplona srednica, napompowany bas, góra osłodzona tak gra dynaudio a rr2 odwrotnie chłodna neutralna srednica, precyzyjny punktowy bas, góra precyzyjna większa przestrzeń niż z dynaudio i lepsza stereofonia (duże kolumny lepiej znikają niż monitory) ale kto nie słyszał ten nie uwierzy.

Zastanawiałem się nad kolumnami akustyka na illuminatorach ponoć są pozbawione tej suchości na średnicy ale kupiłem dynaudio - taniej wyszło i się nic nie musze robić.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zildjian, 21 Sty 2010, 20:06

 

>niedawno w ogloszeniach byl mf a2. Swoja droga zastanawiam sie jaki w ogole byl sens sprzedazy

>skoro dostajesz w rozliczeniu ca,o ktorym i tak wiesz,ze to kicha,szukasz juz innego pieca,w koncu

>jak na tym wyjdziesz?

 

Ca 500 wziąłem w rozliczeniu (jako 400 zł). Pomyślałem sobie ze posłucham bo dostał 6 gwiazdek w tescie hi fi muzyka :) i odsprzedam dalej w licytacji na allegro a może będzie ciut lepszy od nada to zostanie dopóki nie kupię jakiegoś sensowniejszego wzmacniacza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wielu ma taki dylemat związany z zawirowaniem finansowym w życiu. Już tak tego nautilusa nie żałujmy, w końcu zamienia audio na quada :)

Ja zatrzymałem się na linnie classiku w tym downgradzie sprzętu, trochę czasu zajęło mi dopasowanie kolumn i jestem naprawdę zadowolony, nie odczuwam zupełnie dyskomfortu. Ale z naimem i eposami odczuwałem, mimo iż nie były to przecież złe klocki. Czyli kwestia nie w "głębokości" zjazdu w dół, tylko w osiągnięciu minimalnemo stopnia zadowloenia, jaki jesteśmy w stanie "przełknąć". Zatem jak nad nie pasuje, trudno, trzeba w załozonym budżecie szukać dalej!

 

Shrek - o ile dobrze kojarzę, znamy się z MGS-u czy chociażby z Kletna. Zatem motocykl to przecież w znacznym stopniu Twój sposób na życie, raczej nie ma sensu rezygnować z niego, yamaha pianocraft też potrafi zagrać ulubioną muzę...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ja wybrałem taką drogę - mam też inne pasje i zainteresowania a jak będę miał 70 lat o ile Pan Bóg mi da mi dożyć tego wieku wtedy nie pośmigam na quadzie i kupie sobie jakieś wypasione 300 b o ile lampa będzie jeszcze dostępna w 2050 roku :) a do tego czasu znając życie jeszcze kilkadziesiąt razy zmienię swój zestaw audio. Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wielu ma taki dylemat związany z zawirowaniem finansowym w życiu. Już tak tego nautilusa nie żałujmy, w końcu zamienia audio na quada :)

 

No własnie sporo osób pisze w taki sposób jakby chcieli mi złożyć kondolencje ze straciłem wszystko i że niedługo pójdę pod most i nie będę miał co do jedzenia.... HELO0000 za kilka dni kupuje quada za 15 tyś żeby latem pośmigać z bratem i znajomymi po lasach. Nie potrzebnie chyba dodałem w tytule wątku słowo łzy - ini to podłapali i wyszedł nam tu "melancholiczny kącik zwierzeń" moze i dobrze bo przynajmniej nikt się nie kłócił w tym wątku. Nadzik się wygrzewa i zaraz idę posłuchać trochę Garbarka bo jego jeszcze nie słuchałem na tym zestawieniu. Czas goi rany i nawet na byle nadzie 310 da się słuchać. Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że da się słuchać na beleczym, belebyło CO i Z KIM! :)

 

BTW, EKG wiele wyjaśnia, to rzeczywiście w tym wypadku chodzi o mnie :)

 

PS.

Wypadało by uświadomić tutejszym kolegom, z czym zjeść ten skrót?

Zaraz zrobi się weselej, jak napiszemy dokładnie o co w tym EKG chodzi :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muzyka daje moc ciału, pogodę zmysłom i nieśmiertelność duszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wsparcie bylo dla Shreka ale luuuzik.

 

Ty Nauti to taki sam ,,kozaczek,, jestes jak ja kombinujesz jak by tu 2 albo nawet 3 sroki za ogon zlapac za jedne pieniadze :) to dobrze na tym wlasnie polega udane i wesole zycie !

 

Ps. Ja jutro jade po moje byle AN J/Sp ktore wlasnie stracilem w sposob dla mnie niestrawny i za punkt honoru mialem ich odkupienie (taka meska duma).

 

robix

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nautilus81, jak już masz naima5i, to czemu nie sprawdzisz firmowego zestawu? Naim 5i gra swietnie z naitem 5i, jest to bardzo przemyślana koncepcja brzmienia, która nie każdemu odpowiada, ale jak się spodoba to satysfakcja jest ogromna. Duże wrażenie robi przede wszystkim znakomite oddanie akustyki pomieszczeń / instrumentów, jak ktoś lubi takie smaczki, to znajdzie je właśnie w serii 5i. Pod tym względem zestaw naima przypomina nieco granie… manleya (stingrey). Odsłuchiwałem kiedyś w audio forte kilka kombinacji połączeń, i właśnie ta cecha mnie uderzyła, gdy do zestawu totem + CD moon doszedł manley (wcześniej były wzm moona i sonneteer, i tego efektu nie było, więc wiem, że to wzm tą cechę dodał).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.