Jump to content
IGNORED

jaki wzmak do słuchawek, żeby...


adamgdansk

Recommended Posts

Adam

Pożycz od kogoś AKG K-1000, podłącz do swojego Accuphase i może nie będziesz potrzebował już żadnych wzmacniaczy słuchawkowych. Ja najprawdopodobniej schowam swój sprzęt (Twin Head + Grado GS-1000 i PS-1000) do szafki i zostanę tylko na AKG + Music Angel. Szkoda czasu i pieniędzy na rozwiązania tymczasowe. Jedyna droga prowadzi do K-1000 :)

Włodek

Link to comment
Share on other sites

Ale do jakich słuchawek? Luxman raczej do niskoomowych - najwięcej czadu daje na 8 omach, bo jakieś 2W, 500mW przy 32, przy 600 omach 27mW na kanał. Typowy produkt o sporej wydajności prądowej uzyskiwanej z niewysokich napięć zasilania (oszczędność energii szczególnie w klasie A).

Link to comment
Share on other sites

Pod zaciski głośnikowe te AKG podepnij. Z dziurki będą cichutko kwilić i tyle. Poza tym to fakt, że dziurka we wzmaku Accuphase, którą miałem okazję poznać przy okazji słuchania K1000 z zacisków Accu, ale modelu nie pamiętam, to kiepścizna. Gra jak dziurka po prostu.

 

Do Grado GS1000 polecany jest PS Audio GCHA. Kumpel jeden słuchał i mu się bardzo podobało. Inna pewna opcja to E.A.R. Yoshino HP-4 albo Eddie Current Zana Deux.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.