Jump to content
IGNORED

Thorens 190


Flaco

Recommended Posts

Dołożyłbym ociupinkę i kupiłbym Technicsa ... jeśli jest parcie na nowy sprzęt.

190tką jak i 1Xpression III nie zawracałbym sobie głowy ... tym bardziej za takie pieniądze.

 

K

PUNKS NOT DEAD ' ... analogowo w cyfrowym świecie ... '

Link to comment
Share on other sites

Pro-Ject jest moim zdaniem "o oczko" uniwersalniejszy od Technicsa. Technics daję sobie radę z rockiem, muzyką klubową i podobnymi gatunkami, do grania jakich został zresztą pomyślany. Oraz z "robotami/pracami didżejskimi". Ma kupę funkcji niepotrzebnych do normalnego słuchania muzyki. Ale makrodynamika dobra, rytm dobry, nagrania posuwają się do przodu, czas leci. Gorzej, gdy w podobnej estetyce posłuchasz klasyki czy generalnie czegoś delikatniejszego, wymagającego odtworzenia drobniejszych niuansów, mikrodynamiki, pogłosów, rzeczy subtelniejszych. To wszystko na Techniksie ginie, nie ma tego, nie wiadomo za bardzo o co chodzi muzykom.

Thorensa 190 odpuść sobie - to zabawa w gramofon, a nie gramofon. Wyższe, droższe Thorensy robi dla Thorensa OEM-owo...Pro-Ject. Kupisz lepszego Pro-Jecta za te same pieniądze, np. model RPM 5.1. Thorens wytwarza we własnym zakresie drogie gramofony - poczynając od serii 800 wzwyż.

Pozdro,

Yul

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.