Jump to content
IGNORED

Pożegnanie z forum

geertgen

Recommended Posts

Szanowni Koledzy,

od kilku tygodni w gorączce zakupów zawracałem wam głowę przeróżnymi, często naiwnymi pytaniami. Uzyskałem mnóstwo rad, poziom większości z nich zanomicie świadczy o uczestnikach tego forum. Jestem dziś włascicielem zestawu marantz 4000 i głosników Mission 700. Dla mnie jest to ogromny skok w porownaniu do poprzedniego unitrowskiego zestawu. Brzmi kapitalnie, choć wiem, że od doskonałości dzieli mnie jeszcze ocean. Dzięki Wam złapałem bakcyla, i będzie to pewnie dopiero początek zmagań z jakością dźwięku.

Dziękuję przede wszystkim JASCHIKS-owi, który był nieocenionym przewodnikiem, dziękuję GUTTENOWI, JÓZWIE, PIOTREQ-owi i wielu innym, z których rad będe w przyszłosci starał się korzystać.

Życzyłbym sobie, aby kazde forum w necie reprezentowąło taki poziom. Spędzanie czasu w waszym towarzystwie to wielka przyjemność, parawie tak wielka, jak słuchanie muzyki ;). Będę tu pewnie jeszcze wpadał od czasu do czasu, żeby się czegos nauczyć i podrażnić was naiwnymi pytaniami.

Do zobaczenia

Geertgen

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.