Skocz do zawartości
IGNORED

Forumowy legendarny zestaw referencyjny


jarex

Rekomendowane odpowiedzi

Muls się jakiś apatyczny zrobił. Mniej gada sam ze sobą za pomocą komputera - to każdy zauważył. Chiba ma dość zimy. Ale szczerze mówiąc nie dziwię mu się - całą zimę śmigał kabrioletem aż miło. Na różne testy zresztą, ślepe głównie. Rzeczywiście można mieć dość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam najmocniej, że tak się wtrącę na chwilkę, ale czy naprawdę każdy ciekawy wątek na tym forum (a z tym niestety krucho ostatnimi czasy) koniecznie musicie rozpier...lic swoimi porywającymi dyskusjami o dupie maryni? To już dawno przestało byc zabawne, a nawet nudne, za to zwyczajnie wkur...jące jest coraz bardziej. Ileż można do nędzy w kółko smęcic o tym samym... niczym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

"czy naprawdę każdy ciekawy wątek na tym forum (a z tym niestety krucho ostatnimi czasy) koniecznie musicie rozpier...lic swoimi porywającymi dyskusjami o dupie maryni?"

 

 

Jestem podobnego zdania, ale widocznie autor wątku tak nie uważa, bo by ich zablokował. Można ewentualnie ponownie założyć osobny wątek na Stereo, i z góry zablokować wybranych ancymonów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muls

Kogo to obchodzi co ci jest na ręke.Pytam czy podniosłeś rękawice rzuconą przez whitesnake?Jak za trudne pytanie to daj znać...zadam łatwiejsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jozwa maryn

Co do merytoryki tego wątku,to każdy zestaw referencyjny(forumowy szczególnie)musi przejść test u mulsssa by mógł być tak nazywany...tak się mulssowi wydaje i klku jeszcze innym(tylko kilku)ogólnie na tym forum znanym.Brrrr...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muls, 7 Mar 2010, 16:43

 

>zamiast parantulla dołozyc swojego historycznego i legendarnego pioniera roz..dalasz taki ciekawy

>wontek.

 

Ha, idealny przykład, tyle że od jakiegoś czasu już nieaktualny, bo historyczne klocki Pioneera (podobnie jak Marantza czy Denona) nagle z niewiadomych przyczyn przestały byc historyczne, nawet te po legendarnych tjuningach. Podobno Sony (ale tylko z serii ES) były bardziej historyczne i legendarne, ale też nie za długo, bo właśnie ostatnio się okazało, że to Sansui był najbardziej historyczny i legendarny, a nawet kultowy. Chociaż chodzą już pogłoski w audiofilskim światku (zwłaszcza NA ZACHODNICH FORACH) że nawet Kenwood już słynie z historyczności, legendarności i kultowości. Pomijając Accuphase (na które mało kogo stac) to już chyba tylko Technics został do okrzyknięcia mianem historycznego i legendarnego. Gdzieś tam już widziałem nawet wzmianki na ten temat (chyba w wątku ZNALEZISKA NA ALLEGRO czy jakoś tak) ale coś szybko ucichło, chyba jakoś tak zaraz po tym jak gościa (tajemniczego guru od historycznego Technicsa) za rękę złapali na podbijaniu własnej ustawionej aukcji...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już chyba tylko Technics został do

>okrzyknięcia mianem historycznego i legendarnego. Gdzieś tam już widziałem nawet wzmianki na ten

>temat (chyba w wątku ZNALEZISKA NA ALLEGRO czy jakoś tak) ale coś szybko ucichło, chyba jakoś tak

>zaraz po tym jak gościa (tajemniczego guru od historycznego Technicsa) za rękę złapali na podbijaniu

>własnej ustawionej aukcji...

 

 

TECHNICS w Polsce zawsze był "kultowy", pora na "historyczność?"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>jozwa maryn,

"...Jestem podobnego zdania, ale widocznie autor wątku tak nie uważa, bo by ich zablokował. Można ewentualnie ponownie założyć osobny wątek na Stereo, i z góry zablokować wybranych ancymonów..."

 

Szkoda, że Redankcja propaguje na forum takie niecne sposoby. Czy Redankcja z mulsem szalej pije? Redankcji chyba zależy na tym, aby się forumowicze wzajemnie blokowali. Żeby nic nie pisali, żeby tylko klikali w banery reklamowe. Żeby się kręciła KASA, żeby nawet czytać wpisów nie trzeba.

A kto ten wątek cenny na bocznicę przeniósł? Redankcja chyba, no bo nie "ojciec założyciel". Ojciec założyciel siedzi "po drugiej stronie" i nie ma dostępu do nożyc cenzorskich. To niech Redankcja teraz odpowiedzialność za ten wątek przejmie, skoro go komuś na złość na bocznicę wywaliła.

 

A z jakiej przyczyny wycięto mój wpis z dzisiejszego poranka? Przecież był skierowany do nikogo, wulgaryzmów w odróżnieniu od forumowicza w nim uniknąłem. Takie wpisy ze słowami na k..., na ch..., na pier.... i na wypier... Redankcja zostawia, a moje wpisy, piki i awangardy kultury tego forum wywala? Redankcja chce poszczuć na mulsa, modrzewia i mnie palantullę? Niech Redankcja da se spokój, bo Redankcja w tym za dobra nie jest (mam nadzieję).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle to jest to teraz wątek o ludzkich charakterach. Doszukiwanie się w nim "merytoryki" jest dowodem znacznego infantylizmu lub demencji starczej (odpowiednie można sobie zakreślić). Modrzew 47 pisze mulsowi co o nim myśli, a muls to samo pisze modrzewiowi47. Niezorientowanym wyjaśniam, że muls nazywa czasem modrzewia47 "drzewkiem" lub "korzeniem", a modrzew47 o mulsie ma w zwyczaju mówić: "mulsss" albo "mułs". To takie "bocznicowe urozmaicenie". Nikt się chyba nie obrazi za nieumyślne przekręcenie nicka.

Należy docenić wysiłki, jakie modrzew47 wkłada w uratowanie mulsa. Ja się czasami w to włączam i kieruję jakąś kwestię do mulsa, on po wypiciu szaleju źle to odczytuje, i wali mi prawdę prosto w twarz. I tak jakoś leci panie Holanke!

Pozdro,

Żul, o pardon Yul

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Pardon, ale nie rozumiem pretensji (prawdę mówiąc, było ich tyle, że nie doczytałem do końca, nie można zwięźlej?). Krótko: jeśli się nie chce, aby dyskusja w wątku zdążała w niechcianym (z punktu widzenia autora) kierunku, można zablokować szczgólnie rozdokazywanych (odpowiednia funkcja nie znajduje się tu do ozdoby). Jeśli rozdokazywani zachowują się sprzecznie z regulaminem - jest funkcja "zgłoś do moderacji" - proszę korzystać. W czym zatem problem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Pardon, ale nie rozumiem pretensji (prawdę mówiąc, było ich tyle, że nie doczytałem do końca, nie można zwięźlej?). Krótko: jeśli się nie chce, aby dyskusja w wątku zdążała w niechcianym (z punktu widzenia autora) kierunku, można zablokować szczgólnie rozdokazywanych (odpowiednia funkcja nie znajduje się tu do ozdoby). Jeśli rozdokazywani zachowują się sprzecznie z regulaminem - jest funkcja "zgłoś do moderacji" - proszę korzystać. W czym zatem problem?

A wątek znalazł sie na Bocznicy, bo tyko tu jest miejsce na takie pleple. To chyba jasne?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, i pewnie idioci domagaja sie jeszcze bana dla mulsa... niedoczekanie, muls przeciez pokrywa sie z polityka tego forum :) wystarczy, ze tylko pojawiaja sie na forum jakies glosy niepoprawne, a juz wpada muls robi sie zadyma i mozna skasowac watek.... no i wszyscy sa zadowoleni :) pozdrawiam kolo wzajemnej adoracji :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.