Jump to content
IGNORED

zgc-50-8-44 + tani wzmak czy wieża za 500zł


bopich

Recommended Posts

posiadam odnowione 5 lat temu kolumnny Unitra ZgC 50-8-44 grały z wzmacniaczem Sony od wieży midi MHC Ex66 grało to "ładnie" niestety wzmacniacz umarł, pytanie brzmi czy jest jakiś wzmacniacz około 500 zł który ładnie zagra na tych głośnikach czy wynieść je pod śmietnik i kupić wieże za 500zł 99% to mp3 z kompa idzięk z tv co radzicie

Link to comment
Share on other sites

Ja na Twoim miejscu sprzedałbym je tanio na allegro (nie wyrzucaj, dbajmy o naturę). Wieży też bym nie kupował. Kupiłbym na allegro używane kolumny za 200 zł (niemieckie ?), używany wzmacniacz za 200 zł (Sharp 7700, jakiś inny tani japończyk ?) i używany odtwarzacz CD (z wyjściem regulowanym ?) i laserem KSS za 100zł (Onkyo ?). W ten sposób za 500 zł możemy mieć najtaniej przyzwoity dźwięk, nieporównywalny z wieżą. Mp3 podłączyłbym przez jakieś urządzenie zewnętrzne.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli 99% to dźwięk z kompa to kupiłbym na Twoim miejscu Microlaby - Solo6C lub 7C, zależy od możliwości ustawienia. Sam posiadam te większe i zakup wzmacniacza i kolumn w tej cenie grającego lepiej od nich jest niemożliwy. Ewentualnie możesz dokupić dobrą dźwiękówkę tudzież CD.

Te Microlaby mają możliwość podłączenia dwóch źródeł więc będzie pasować - TV i komputer.

SMSL Q5 Pro ♪ Magnat Quantum 673 ♪ Google Chromecast Audio ♪ Technics SL-Q3 ♪ Koss Porta Pro ♪ Philips TAPH805BK 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.