Jump to content
IGNORED

Dżuma XX i XXI wieku - AIDS


mimik

Recommended Posts

Ciekaw jestem ilu z Was zetknęło się z tą epidemią i ile dziesiątków(bo już o jednostki pytać nie wypada w obliczu takiego "jeźdźca apokalipsy" jakim jest AIDS) ofiar opłakało. Ja to chyba żyję na jakiejś innej planecie ponieważ jedyna ofiara tego jakże śmiercionośnego mikroba jaką znam(złośliwców uprzedzę i powiem że nie chodzi tu o moja osobę) cieszy dobrym zdrowiem niezmiennie od 14 czy 15 lat czyli od momentu diagnozy a jej główną dolegliwością jest to że wykryto u niego obecność jakichś przeciwciał. Znam tez pewnego byłego zakonnika który pracował w ośrodku dla osób z AIDS który twierdzi że ta choroba dotyczy w przytłaczającej większości narkomanów a reszta to ludzie którzy mieli problemy z układem odpornościowym znacznie wcześniej niż od czasu w którym mogło dojść do zakażenia.

 

A to co na ten temat sadzą niektórzy naukowcy:

 

http://www.eioba.pl/a78245/hiv_niebezpieczny_i_unikalny_retrowirus_czy_niegrozny_wirus_pasazer

Link to comment
Share on other sites

w moim rejonie raki rzeczywiście wymarły. 40lat temu było ich bardzo dużo a teraz nie ma wcale. a ludzie jak byli tak są. oczywiście niektórzy od tego czasu umarli ale tez się i urodzili wiec zmiany liczebne są niewielkie. a od ogłoszenia epidemii już te 25 lat minęło

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze w latach dwudziestych XX w. odłowy raka szlachetnego i błotnego łącznie przekraczały w Polsce 610 ton rocznie. Po II Wojnie Światowej najwyższy poziom eksportu tych raków odnotowano w 1956 r., w wysokości 58 ton. W latach siedemdziesiątych nie przekraczał on już 10 ton rocznie. Wprowadzenie czasowego zakazu odłowów nie poprawiło sytuacji i w latach dziewięćdziesiątych roczne odłowy wynosiły poniżej 3 ton.

Link to comment
Share on other sites

no i przynajmniej są niezbite dowody na to że rak istnieje. długo byłem przekonany - a wlaściwie to wierzyłem bo sprawdzić nie mogłem - ze hiv też. a tu niektórzy twierdzą że albo nie istnieje albo jesli istnieje to jest w ogóle niegroźny

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.