Skocz do zawartości
IGNORED

Kto zna angielski niech popatrzy na Audio Asylum


absinth3

Rekomendowane odpowiedzi

Anglicy się nie zorientują bo to amerykańska strona hahahaha

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>andrzej paszkowski,

 

W dużej mierze Andrzeju masz rację. Dodam tylko kilka słów od siebie. Napisałeś przez całe lata żylismy w gównie i nadal żyjemy. Z tym się zgadzam. W moim pojęciu problemem jest tak jak napisałeś:

- bieda,

- komunistyczne przyzwyczejenie wielu że czy się stoi, czy się leży...

- brak rozliczenia z przeszłością - tu wielu z Was się ze mną nie zgodzi, ale ja nie mam złudzeń. Wielu bogatych ludzi w Polsce dorobiło się (nie ma sensu tego ukrywać) na ludzkiej krzywdzie. Wielu z nich na polskiej pierestrojce wzbogaciło się jeszcze bardziej, a nie zbiedniało i teraz odczuwamy tego skutki. Nawóz jest konieczny do wychodowania zdrowej rośliny, ale na samym nawozie NIC nie urośnie, bo nawóz to coś po prostu spali. Tym którym ta sytuacja odpowiada zawsze będą bronili starych układów i stwierdzą że coś takiego nie istnieje. Istnieje, istnieje tylko że jest bardzo niewygodne. Dlaczego nie ma tego np. u Niemców. Ano dlatego że tam po połączeniu koumnę i ludzi komuny zlustrowano i zmiecniono na podrzędne stanowiska. Sytuacja się oczyściła, powodów do narzekania nie ma i każdy zają się swoją codziennością. U nas stare partyjne byki nadal brylują w "salonach" i uchodzą za mężów opacznościowych. Możecie gadać że to nie tak. Ja w tym kraju trochę lat juz przeżyłem i swoje wiem. Tyle na temat polityki

- trzeci czynnik o którym wspomniałeś zawiść. Jak Niemiec kupi kilka krów to sąsiad mówi; to dobrze że masz nowe jałówki, kupię byka i może zrobimy coś większego. W Polsce siąsiad nic nie mówi, ale myśli: Oby Ci zdechła! Nie tak? Tak.

- moderacja - któtko i konkretnie. Temat nie związny z audio, muzyką, filmem - znika. Wpisy z osobistymi wycieczkami znikają. I po roku masz forum na którym jest spokój.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przekonaniu polskie piekło, którego próbki czasem na tym forum widać, bierze się z zaniżonej samooceny, co jest naszą wiodąca cechą narodową od stuleci - przynajmniej trzech. Więc za wszelką cenę staramy się poniżyć otoczenie w próżnej nadziei że sami przez to będziemy wyżsi. Skutek jest oczywiście odwrotny

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha no i co z tego ze amerykanska.Moze byc nawet iracka uszatku.Nie babluje po swiecie w poszukiwaniu uszatych wrazen .Uszate musza wymieniac swoje uszate wspomnienia i przezycia..o JASNYM kabelku.tak wiec poszukuja sposobu bezkolizyjnego.Bez niepotrzebnych stresów i nerwacyji.Moze taka telefoniczna linia wspomagajaca by wam odpowiadała.taki niezobowiazujacy bełkocik 24 godzinny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywista z widzeniem twarzy rozmówcy zeby zobaczyc jego ewentuakne ograniczenia z PRL.I wtedy trzask...rozłaczamy sie z takim.Nie bedziemy rozmawiali z takim o obnizonym poczuciu własnej wartosci.W ten sposób bedziemy mieli na liniach cały czas trzask, trzask.....A licznik leci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muls

siedź Ty już lepiej w tej swej cieciówce na bocznicy i tam nakręcaj spirale głupoty

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>muls

>siedź Ty już lepiej w tej swej cieciówce na bocznicy i tam nakręcaj spirale głupoty

 

nie ja to powiedziałem... kocie puszysty bo potem masz depre i wypłakujesz sie tu że ci smutno

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muls - To powodzenia, ale tam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bajki amerykanckie niewatpliwie sa bardziej bajkowate, a platne jeszce bardziej bajkowate.te trzy okresy polskie to katastrofa ...przyznaje.I jest mi bardzo smutno...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muls, 27 Mar 2010, 12:09

>staram sie uszatki wam pomoc w tej cienzkiej chwili.Kiedy trzy okresu Polski tak wplyneły fatalnie

>na bajki polskie.

 

Bez urazy muls, ale przesadzasz. Jesteś przykładem ludzika, który z nieznanych mi powodów potrzebuje dowartościowania. Na tym forum jest jeszcze kilku Tobie podobnych. Następstwem braku poczucia własnej wartości jest chęć zaistnienia za wszelką cenę. Osoba taka szuka takich miejsc jak to i po krótkim czasie zaczyna występować w roli eksperta-krytyka, płodząc przy okazji milion postów na tematy nie związane z tematyką forum. Sam ton Twojej powyższej wypowiedzi potwierdza to co napisałem.

 

Część z osób zainteresowana zdobyciem konkretnej informacji walczy z Wami, wykłóca się itd. Innych to po prostu nudzi. Jak Ci z tym dobrze żyj tak dalej. Osobiście zaglądam tu coraz rzarzej, więc w grucie rzeczy mi to powiewa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie upadaj na duchu- im kocur starszy tym ma korzeń twardszy - jako rzecze wieszcz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mroczku myla ci sie nazwiska i cele.nie jestem ekspertem.ja zwalczam ekspertów ...takich jak ty.Z niskich pobudek zwalczam mroczek.Bo przez takich jak ty niektórzy zagaladaja tu jeszcze rzadziej...np Lutek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jesli ty przestaniesz całkiem, nie bede płakał.napisałem juz, ze tacy nie sa mi potrzebni wcale.Epatacja jasnym kablem ma swoje granice czasowo....rozumowe..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.