Jump to content
IGNORED

Jakie budżetowe kable do Pianocraft MCR-840?

BCQ

Recommended Posts

Witam,

Poszukuję jakiegoś interkonekta i kabli głośnikowych do Yamahy PC 840. Wprawdzie przekopałem kilkadziesiąt stron tematu Klub Miłośników Dobrych Miniwież, ale wciąż czuję się zagubiony...

Obecnie korzystam z byle czego, muzyki słucham na wiekowym amplitunerze Harman Kardon hk440 Vxi i kolumnach Grundig Box 8000, do tego jakieś miedziane kable z Saturna, pewnie za mniej niż 10 pln/m. W najbliższym czasie chcę jednak zainwestować w owego Pianocrafta i z tego co mi wiadomo wymiana kabli to właściwie obowiązek. Zapewne różnice w brzmieniu poszczególnych kabli będą dla mnie znikome, ale chciałbym połączyć sprzęt czymś możliwie dobrym za możliwie niską cenę, powiedzmy jakieś 200pln za interkonekt i ze 30pln za metr kabla głośnikowego.

Obecnie rozważam Tara Labs 200A, ale z tego co widzę to prawie go nie ma na rynku i trzeba go specjalnie zamawiać, a chciałbym mieć sprzęcik jak najszybciej. Kable głośnikowe gdzieś polecano Belkin Real Cable BM250 - i to są właściwie jedyne tropy jakie na razie mam...

Sprzęt będzie głównie służył do słuchania dubstepu, dubu, elektroniki spod znaku Ninja Tune, trochę postrocka, reggae i ska, do tego śladowe ilości jazzu i muzyki klasycznej. Wskazane jest, aby zarówno post-rock jak i duby brzmiały możliwie dobrze.

Będę niezwykle wdzięczny za pomysły ;)

pozdrawiam

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.