Skocz do zawartości
IGNORED

Nasz Air Force One uległ katastrofie!


subagazi

Rekomendowane odpowiedzi

ogladalem teraz TV...to mocno szopka zajezdza. Na lotnisku dwoch spiewakow wojskowo-koscielnych nuci 5 minutowa pisenke . Kazdy kleka na kolana---cos czuje szykuje sie nowy swiaty.

Chyba da rede jeszcze przed papiezem.

 

Chyba trzeba zrobic jakza starych czasow. Kupic 3 tluste paczki skonsumowac, napompowac torbe i glusno huknac.

 

Jak mowil czesiek z podworka..

 

Ludziska lobudzta sie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos robi wode z mozgu, bo najpierw podano informacje, ze podchodzono 4 razy, rownoczesnie z inna iz byc moze tylko dwa razy, a ostatnio, ze pilot zdajac sobie sprawe z warunkow zadecydowal iz podejdzie tylko raz i jesli proba nie powiedzie sie, to odleci na zapasowe lotnisko... i pierwsza proba byla nieudana. rosyjski kontroler twierdzi, ze rozmowa z wieza byla prowadzona po rosyjsku i pilot nie zawsze rozumial komunikaty, a szczegolnie mial klopoty z powtarzaniem wartosci liczbowych. poprzedni dowodca prezydenckiego samolotu powiedzial, ze obecny pilot Arkadiusz Protasiuk znal rosyjski. podal jeszcze informacje, ze w przypadku przylotu polskich rzadowych delegacji zawsze wypozyczano anglojezycznego kontrolera lotow.

podsumowujac w swiat poszlo, ze mlody i narwany pilot, nie zwazajac na konsekwencje uparl sie za wszelka cene usiac na smolenskim lotnisku w bardzo trudnych warunkach pogodowych, no i stad katastrofa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ted125, 11 Kwi 2010, 20:01

mamel, 11 Kwi 2010, 19:57 mały człowieczku,daruj sobie i nie obrażaj Wielu,bo jest nas Wielu!

 

możesz rozszerzyć? - bo nie rozumiem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad z kontrolerem, który prowadził samolot:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

- W jaki sposób wyglądała wasza wczorajsza rozmowa z załogą?

- Zaproponowano im udanie się na zapasowe lotnisko. Odmówili.

- Wy im zaproponowaliście?

- Tak.

- Z jakiego powodu?

- Ponieważ widziałem, że pogoda zaczynała się pogarszać.

- Jaka była odpowiedź?

- Odpowiedź: "U mnie paliwo pozwala, zrobię jedno podejście i pójdę na zapasowe lotnisko, jeśli nie siądę".

- Mamy informację, że proponowano im lądowanie w innych miastach.

- Ja jemu też to proponowałem.

- A dlaczego on zrezygnował?

- Trzeba było jego zapytać.

- Dlaczego oni podjęli taką decyzję? Zaczęli się kłócić albo może upierali się przy swoim, że nie mogliście go przekonać?

- Taka była decyzja dowódcy załogi.

- Oni przestali słuchać waszych rozkazów?

- Powinni dawać potwierdzenia, a nie dawali.

- Jakie potwierdzenia?

- Dane o wysokości przy podejściu do lądowania.

- Oni nawet nie dawali wam informacji o wysokości samolotu?

- Tak.

- No, a dlaczego oni nie dawali tych potwierdzeń?

- No, a skąd mam wiedzieć? Ponieważ oni rosyjski źle znają.

- A co, nikt wśród załogi nie było rosyjskojęzyczny?

- Byli rosyjskojęzyczni, ale cyfry dla nich są trudne.

- Znaczy, nie posiadaliście żadnej informacji o ich wysokości?

- Nie posiadałem.

- Znaczy, że on zrobił jeszcze jeden krąg, zaczął lądować, nie wylądował, a potem poszedł na zapasowe lotnisko? Czy inaczej?

- Nie, nie, inaczej. Zrobił jedno podejście i to wszystko. Potem zaczął lądowanie.

- Zaczął lądowanie, którgo mu zabranialiście?

- Nie mogłem zabraniać, zalecałem mu, żeby nie lądować!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nie zakładaj nic z góry; bądź nieskazitelny w słowach; nie bierz nic do siebie; rób wszystko najlepiej jak potrafisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powtorze jeszce raz>>akurat mysle ze ta tragedia w jakis nieformalny,ludzki sposób zblizy Putina i TUSKA- co przełozy sie na zmiane stosunków.Na lepsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muls, 11 Kwi 2010, 20:35

 

 

pozwolę sobie wieszczyć - nie tylko Polski i Rosji; ten "paradoks" będzie miał znacznie szerszy wydźwięk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się zbytnio rozemocjonowałem,sorry,ale chodzi mi o wyrażenie "Benedykt dziś przywalił",deprecjację,tak nie mozna,należny jest tu szacunek dla głowy kościoła,tylko tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

2010-04-11 01:19

ZIARNA I PLEWY

obłuda hipokryzja ziarna plewy katastrofa smoleńska

 

 

Wstrząśnięty, z ciągle napływającymi łzami oglądam dzisiaj cały dzień telewizję. Wszystkie możliwe kanały.

 

Natłok myśli, żal, wściekłość, strach i smutek, troska o przyszłość, modlitwa i przekleństwa... to tylko niektóre, nieraz wewnętrznie sprzeczne słowa, emocje, uczucia targające mną cały dzień...

 

I już wielu z Was, również ja zauważyłem jak rozlało się morze hipokryzji o obłudy.

 

Nagle Prezydent był "od zawsze" mężem stanu, patriotą. Jego małżonka godną bycia Prezydentową, kobietą z klasą i dobrocią serca. Znalazły się zdjęcia i filmy, których do tej pory nie widzieliśmy: pełne godności i ukazujące prezydencką parę jako sympatycznych Polaków i patriotów....

 

Współpracownicy Prezydenta i jego goście na pokładzie okazali się być również Polakami godnymi najwyższego uznania...

 

Ku zaskoczeniu opinie i poglądy takie nie wygłaszali tylko ludzie, którzy mówiąc tak od dawna, po prostu dzisiaj wyrażali swój żal, smutek i rozpacz.

 

To mówili także Ci, którzy jeszcze wczoraj opluwali tą "Kaczystowską Watahę": dziennikarze, politycy i inni. Co niektórzy sami przyznali, że niesprawiedliwie pokazywali i mówili o Prezydencie L. Kaczyńskim...

 

I tak sobie pomyślałem... Może Polacy teraz przejrzą na oczy? Zobaczą jak byli i są manipulowani, okłamywani, sterowni?

 

Przecież teraz: dziś, jutro... dane nam było (będzie) poznać w końcu prawdziwe ZIARNA a przede wszystkim jakże łatwo dane nam było (będzie) rozpoznać PLEWY... I jak łatwo jest teraz (będzie) oddzielić je od siebie...

 

Wystarczy tylko zestawić ze sobą wypowiedzi i opinie oraz działania, które występowały PRZED tragedią z tymi PO tragedii... i już wiemy, które to ZIARNA a które PLEWY.

 

Jak się otrząsnę to zestawię... teraz tylko sygnalizacyjnie powiem, że ze wzruszeniem widziałem łzy Niesiołowskiego, żal Michnika, smutek Miecugowa... PLEWY...

 

Pozdrawiam

 

P.S. Tylko taka dygresja. Ile to lamentu było w polskim piekielnym mainstreamie z powodu niby ośmieszania Polski przez L.Kaczyńskiego na arenie międzynarodowej. Okazało się, ze L. Kaczyński był właśnie za granicą bardzo ceniony i uważany za męża stanu przyjaciela wielu przywódców.... Jak można określić po ludzku tych, którzy przedstawiali na terenie Polski zupełnie inny obraz Pana Prezydenta?

 

2010-04-10 23:10

NAJWYŻSZY SZCZYT ŚWIATA HIPOKRYZJI - ADAM MICHNIK

Tkatastrofa w smoleńsku adam michnik

 

Witam

 

Adam Michnik w POLSAT TV mniej więcej tak: "Leszek był człowiekiem, który kochał ludzi, miał dobre serce"...

 

(więcej nie usłyszałem... przełączyłem)

 

Obrzydlwość!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta dezinforma o ilosciach podejsc i tp. ma na celu to samo co komisje sledcze w sejmie. pewnie ryli beret pilotowi az pekl, ale trza sciemniac by prawda sie rozmydlila

 

ciekaw jestem czy to byl ten sam kapitan co pokazal wała kaczorowi w gruzji nie wykonujac rozkazu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy2, 11 Kwi 2010, 21:01

 

Można jedynie przypuszczać że sumienie "ruszyło",w końcu przypomniało o sobie,troche póżno.

To mże zaboleć!W obliczu tragedii może coś w człowieku pęknąć.Innej interpretacji ni widzę.

 

 

mamel, 11 Kwi 2010, 21:07

 

Rozumię,często jest tu dużo "huligaństwa",doceniam Twoją uczciwość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krecenie daje efekty

 

dziennikarz brytyjski: wielu bedzie doszukiwalo sie spisku, dzialania masonow, a sprawa jest prosta, bo nic nie poradzi sie na to, ze politycy srodkowoeuropejscy podrozuja przestarzalymi samolotami ryzykujac zyciem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabawne jest to przywoływanie opinii OBCYCH przez narodowych NARODOWCÓW, przy zupelnym pomijaniu opinii polskich specjalistów.jak i tez powoływanie sie na opinie obcych prezydentów na dwie godziny po katastrofie.jakiez to dziecinne i narodowe.Porozmawiamy za dwa lata.bez laurek i ochów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabawne jest tez to przywoływanie obrazów.Ja widziałem obrazy prezydenta w telewizji.Nie wiedziałem ze som ...przywolywane i zniekształcane przez złe siły.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my w kursie diela i my naszli eto na angliskom forum

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wladz, 11 Kwi 2010, 21:23

 

>nie potraficie rozróżnić pracy od prywatności? wszystko na poważnie?.... jak ideowi pionierzy i

>nawiedzeni ministranci ?

 

Dokladnie! Jak widac ten system (dobry i zly glina) nadal mami tepa gawiedz...wiekszosc z nich to byli koledzy ktorzy razem na wodke szli po "pracy" albo w "pracy" a przed kamerami opluwali sie dla ucieszy swoich zwolennikow i zdenerwowania przeciwnikow.

 

Zal mi wszystkich bo nikt nie zasluzyl na taka smierc...

A najbardziej mi zal tych cywili i ich rodzin. Tam przeciez lecieli bo kogos ojciec /dziadek zginal w tym lesie...teraz oni swoja krew przelali.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.