Jump to content
IGNORED

Jak wykasowac internet explorera w wersji 64 bity z windows 7

arturp

Recommended Posts

Zainstalowałem tego dziada i mam same kłopoty , nawet nie mogę zrobić przelewu z banku . Nie mogę odinstalować bo nie ma go na liście programów do usunięcia a wersję 32 bity wykasowałem . Jak instaluje wersje 32 bity to woła że system jej nie obsługuje . Pomocy bo mnie qrwica trafi .

...there is no spoon...

W XP można usunąć w Dodaj/usuń składniki systemu Windows, aczkolwiek chyba nie jest usunięty do końca - część plików zostaje, ale jest niewidoczny.

Natomiast w WINDOWS 7 nie powinno być problemów, nie mam teraz tego systemu pod ręką , ale w Panelu sterowania w aplecie, nie pamiętam, chyba Programy i ustawienia, powinno być dodaj/usuń składniki systemu windows i można całkowicie wywalić WMP czy IE,

no chyba że coś namieszałeś z tymi wersjami 32 i 64 bo nie do końca jasne co ty tam masz w tym systemie

no i zawsze można zrobić format ;)

Guest stary bej

(Konto usunięte)

A co na to pomoc techniczna ?

Chyba zgłaszałeś im problem z brakiem możliwości operacji i transferów bankowych ?

Przecież to kolejny, tak przyjazny system ze stajni M$ dla użytkownika ?

Aż się wierzyć nie chce :((

Kurcze , nie da sie gnoja skasowac tylko wyłaczyć go jako jedna z funkcji systemu . Wtedy aktywuje sie wersja 32 bitowa i zycie nabiera smaku ;p . Szkoda tylko ,że nie moza oglądac niektórych filmów dostepnych na przykład tylko z Firefoxa . No ale to kicha ,że przeglądarki uniemozliwiaja prawidłowa prace w sieci .

...there is no spoon...

Ale Firefox z Mozili ma kiepsko zorganizowane zakładki oraz ustawianie wielkości obrazu co przy ekranie panoramicznym ma duże znaczenie . Na dodatek Firefox nie obsługuje elementów zabezpieczeń strony internetowej banku BPH gdzie mam konto więc nie moge robic przelewów - odpada . Czasem zdarza mi sie ,że Firefox nieprawidłowo otwiera strony - giną obrazki , teks jest źle sformatowany . Google Chrome jest niezła (szybka ) ale ma podobne wady użytkowe jak Mozilla.

...there is no spoon...

Własnie zainstalowałem Operę i jestem w lekkim szoku ! Wszystko działa prawidłowo , nawet konto bankowe . Jest wyjatkowo szybka chociaz opcja Turbo to chyba pomyłka . Piekna funkcjonalnosc - wrecz intuicyjna i bardzo szeroka .I jakby wszystko lepiej widać . Na ten moment nie znajduję problemów a same zalety .

...there is no spoon...

Kiedyś do usunięcia IE służył IEREDICATOR, ale to w starszych wersjach, być może, że jest i do nowych systemów - musiałbyś sprawdzić - jest to oczywiście niezgodne z licencją.

Denon PMA 925R, Sony TA F690ES, ST-S590ES, NuBERT NuBox 360, AKG K550, Graham Slee Solo klon, BCL.

"Doświadczenie jest ostatecznym kryterium prawdy".

Guest stary bej

(Konto usunięte)

arturp

Można jeszcze bardziej bezstresowo.

Do łażenia po necie i wszelkich operacji bankowych można zaprząc którąś z dystrybucji Live Linux`a.

Na dysku pozostaje nienaruszony Windows 7, a działasz bezstresowo na "linie", a co ważne, pozostajesz wolny od wszelkiej maści zagrożeń, które w przypadku M$ mogą się zdarzyć.

• 3 weeks later...
  • 3 years later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.