Skocz do zawartości
IGNORED

Moderacja forum audiostereo


qb_1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Redaktorzy

>>Przy okazji proszę usilnie w imieniu administracji, zeby o takich wcieleniach

>>zawiadamiać, [...]"

 

Widzę, że dużo radości sprawiłem tym zdaniem. A ja tylko sugeruję, że jak ktoś chce w drodze wyjątku pisać z cudzego konta, to żeby o korzystaniu z cudzego konta poinformował, bo inaczej zgodnie z regulaminem może zostać zablokowane. Por. kontekst. Eh, ziobroidy, wszędzie te spiski i TW...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak się starałem, by wątku dawać dobry przykład!!!

Pozwolę sobie nawet na stwierdzenie, że przykładem świeciłem - McGaywer prosił mnie o bana i go nie dostał!

A tu co???

Ano moje starania obróciły się w niwecz...

Dowiaduje się, że osoba, która tak kochała pana Redaktora oraz przeróżnej maści moderatorów dostała bana ;-(

Smutek mnie wielki i zgryzota ogarania!

McGaywerze!

Twe zasługi olbrzymie w walce o dobro nas wszystkich docenione, niestety, nie zostały!

A na pocieszenie...

Gdybym kiedykolwiek został właścicielem jakiegokolwiek forum masz u mnie zaklepaną posadę moderatora i władcy!!! Co ci niniejszym solennie przyrzekam!

Requiescat in pace!!!

PS. wielce religijny nie jestem, ale może - w drodze reinkarnacji - nieugiety duch McGaywera gdzieś się odrodzi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nie tak jest z tym forum.

Właściciel portalu powinien może dokonać ponownej analizy merytorycznej i personalnej?

 

Wpisy merytoryczne z tygodnia można przejrzeć w 5 minut.

A jakies dyskusje o dupie maryny ciągną się godzinami- szatkowanie, moderowanie.

Przepychanki między stronami rodem z przedszkolnej piaskownicy. Walka na łopatki. Redakcja ma większą, więc wali mocniej. Jakieś niepoważne to wszystko.

Anglicy przez lata siali trawę, bez wytyczania ścieżek. Betonowali dopiero wydeptane przez ludzi trasy,uznając, ze użytkownicy zwykle najlepiej wiedzą, co dla nich jest dobre.

Jeżeli użytkownicy czegoś nie chcą, to po prostu może warto dostosować się do ich uwag, by wszystko wróciło do normy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Tylko dzisiaj od rana dokonano wpisów w 50 wątkach merytorycznych. Bocznica nieuwzględniona. Samej liczby wpisów nie liczyłem. Nie wiem, ile w takim razie dokonano wpisów w ciągu całego tygodnia, ale może po prostu masz zbyt wysokie kryteria merytoryczności, jeśli na zapoznanie się z nimi wystarczy ci 5 minut?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Może jeszcze jedna uwaga: mało kto zdaje sobie sprawę z wielkosci forum. Formalnie jest tu zarejestrowanych 20 000 userów, z czego oczywiście nie wszyscy są aktywni. Tym niemniej w takiej dużej społeczności, wprawdzie "odsianej" przez samą tematykę forum, ale otwartej, będą wydarzały się ataki personalne, będą awantury i będą wątki niemerytoryczne. Myśl, że np. zostawienie wszystkiego własnemu biegowi odniesie pozytywny skutek, jest naiwna i nie znajduje potwierdzenia w historii forum. Myśl, że wspomniane zjawiska są skutkiem zbyt restrykcyjnej moderacji, jest również naiwna i nie znajduje potwierdzenia w historii forum, ani w wiedzy o funkcjonowaniu innych forów tego rodzaju. AS w porównaniu z innymi dużymi forami jest moderowane skrajnie liberalnie, co wynika z uwzględnienia jego specyfiki i historii powstania i rozwoju. Jednak na tym polu nie spodziewam się zmian, a moderacja być musi, bo się koledzy mili wzajemnie zagryziecie, albo przyjdą w większej masie nowi ludzie z zewnątrz, i was zagryzą, korzystając z braku moderacji. A wpisów merytorycznych zobaczymy wtedy tyle, co kot napłakał. I to nie mój, tylko jakiś mniejszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

"Gdyby jeszcze Pan Redaktor zaprezentował wywód logiczny dla rzeczonego twierdzenia byc może stałby się bardziej wiarygodny dla nas."

 

To nie była logika, tylko arytmetyka. Oczywiście możesz policzyć wpisy z 7 dni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście pokrętna logika może poprawiać nastój. Jak w skeczu Laskowika. Jeszcze 3 koła są dobre.

Redaktor zwyczajowo (?) łapie się za marginalia, bo na nie odpowiedz najłatwiejsza.

czy to ważne ile dokładnie minut? Ważne są proporcje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Proporcje? Okay, w tym samym czasie na Bocznycy dokonano wpisów w 15 wątkach. Czymś jeszcze mogę

>służyć?"

 

Odpowiadac dokładnie na temat

A jaki mój wpis miał związek z bocznicą?

 

Coś nie tak jest z tym forum.

Właściciel portalu powinien może dokonać ponownej analizy merytorycznej i personalnej?

 

Wpisy merytoryczne z tygodnia można przejrzeć w chwile.

A jakies dyskusje o dupie maryny ciągną się godzinami- szatkowanie, moderowanie.

Przepychanki między stronami rodem z przedszkolnej piaskownicy. Walka na łopatki. Redakcja ma większą, więc wali mocniej. Jakieś niepoważne to wszystko.

Anglicy przez lata siali trawę, bez wytyczania ścieżek. Betonowali dopiero wydeptane przez ludzi trasy,uznając, ze użytkownicy zwykle najlepiej wiedzą, co dla nich jest dobre.

Jeżeli użytkownicy czegoś nie chcą, to po prostu może warto dostosować się do ich uwag, by wszystko wróciło do normy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

"Wpisy merytoryczne z tygodnia można przejrzeć w chwile. A jakies dyskusje o dupie maryny ciągną się godzinami- szatkowanie, moderowanie."

 

Dobrze, więc napiszę jaśniej. To powyżej, to jest twoje założenie, z którego wysnuwasz ciąg dalszy twierdzenia i wnioski. Zadałem sobie nieco trudu i stwierdziłem, ze założenie jest funta kłaków warte. Tak się złożyło, może po prostu mamy dobry dzień, i w inne dni nie byłoby wpisów merytorycznych, a byłyby same off-topikowe, mogę sprawdzić w wolnej chwili. Ale na razie, na tej podstawie, twoją analizę sytuacji można chyba już odłożyć na półkę? To chyba dobrze, że forum miewa się lepiej, niż ci się wydawało, prawda?

 

(przy okazji, przejrzałem pobieżnie pierwszą setkę dzisiejszych wpisów w zakładce Stereo. Na upartego niemerytorycznych było może z 10. Uszy do góry, nie bądź taki smutny!).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Dziś nie było już nocnej działaności McGaya, został wcześniej zablokowany. Pisałem o wpisach dzisiejszych. Zresztą jego wpisy ograniczały się do wątków, których nie brałem pod uwagę. Natomiast wracając do kondycji forum, tygodniowo przybywa na nim kilkudziesięciu nowych zalogowanych użytkowników, którzy najwidoczniej nie zniechęcają się zjawiskami, opisanymi przez StefanaB. Pisałem już, uszy do góry.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"AS w porównaniu z innymi dużymi forami jest moderowane skrajnie liberalnie"

 

sprytne.Rosja w porównaniu z innymi krajami jest skrajnie demokratyczna....

 

jest jak jest ale nie piszmy o skrajnym liberalizmie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"AS w porównaniu z innymi dużymi forami jest moderowane skrajnie liberalnie"

 

W ramach off-topicowego sztubackiego żarciku...

 

Może tak?

A może nie?

Tylko McGaywer

Naprawdę to wie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Jest, jest. Taki wątek na większości dużych forów nawet nie mógłby się pojawić. I tak dalej. Moderację w stylu typowego forum mieliśmy przejściowo zdaje się w kwietniu. Nikomu to chyba nie odpowiadało, a tak pzrecież jest na każdym dużym forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Taki wątek na większości dużych forów nawet nie mógłby się pojawić"

Pytanie tylko, czy fakt istnienia - przynajmniej do tej pory - wątku o takiej tematyce jest przejawem skrajnego liberalizmu właścicieli, czy też dozwoleniem (czasowym dozwoleniem) na "skanalizowanie" frustracji forumowiczów (niektórych forumowiczów) związanej z moderacją?

Ja nie znam odpowiedzi na to pytanie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.