Jump to content
IGNORED

Yamaha RXV 440RDS


mierzejku

Recommended Posts

Hey. Zanim Cię reszta odeśle do archiwum (temat wałkowany dobrych parę miechów), powiem Ci że to dobry wybór. Masz niezłe DVD, Yamaha 440-ka jest naprawdę spoko sprzętem i zagra Ci z 75-ką z pewnością przyjemnie. W ogóle ampy od Y. są b. dobre do k.d, a i w stereo nie odbiegają od conajmniej poprawnego brzmienia. Twoje DVD czyta płytki DVD-AUDIO i polecam kupić niezłe głośniki. Jakie? Temat lawina. Oczywiście możesz , w miarę zasobności skarbonki, zakupić wyższy model Y, np. 640-kę która posiada wyższą moc wzmacniacza, ale wówczas proponuje już rozglądnąć się za kolumnami z nieco wyższej półki niż np. Eltax Discovery. 440-ka + Eltax Universe brzmi całkiem sensownie, szkoda tylko że satelitki i centralny nie są już zakręcane. Jeśli wierzysz testom z prasy tutaj możesz trochę poczytać o 440-ce-

Hidden Content

    Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Oczywiście jest to moje własne zdanie a wybór należy do Ciebie. Masz duży wybór ampów na rynku które grają podobnie najbardziej znanych marek. Ale na tej 440-ce moim zdaniem się nie zawiedziesz tak w kinie jak i nie- kinie. Chyba że zależy Ci głównie na stereo to pomyśl o Marantz'u. Nawet juz najtańszy model SR 4400 gra nieźle, chociaż w kinie (moim skromnym zdaniem nieco lepiej wypada Y 440). Podkreślam - moim zdaniem. Pozdr, i polecam zaglądnąć do archiwum a dowiesz się o wiele więcej o tym modelu.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.