Jump to content
IGNORED

dvd na odleglosc 1,5 -2,0m

simon84

Recommended Posts

witam chce podłączyć dvd z pc na odległość 1,5-2,0m jak to najlepiej wykonać ? dvd nie kupione wiec morze być to SATA lub IDE.płyta gówna posiada tylko IDE wiec jeśli sata to moge zastosować przejściówke. kable SATA najdłuższe z tego co widziałem to ok 1m zakłócenia starty itd .w sprzedaży sa tez zestawem do dysków i cd z zasilaniem i przelotkami koszt ok 20zl, ale czy mogę przedłużyć usb do takiej długości bez zakłóceń??

Potrzebna jest obudowa na USB, np taka

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) i przedłużacz np. taki

Hidden Content

Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie polecam

Hidden Content

Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) i odobnych, a konkretnie z powodu zasilacza, ten niestety jest koszmarnej jakości, mi już 5 takich się spaliło, z hukiem i wybiciem bezpieczników lub listwy ochronnej. Na stabilizatorze jest w tych zasilaczach za mały radiator, dosłownie kawałek blaszki i całość się przegrzewa. Dlatego kupując obudowę na USB poproś o zdjęcie zasilacza, żeby nie był jak w zestawie z tymi "adapterami".

Witam,

ja proponuję zakup napędu zewnętrznego pod USB. Koszt takiego urządzenia będzie taki sam jak kieszeni i napędu zakupionego osobno. Moja propozycja:

Hidden Content

A tu link do wszystkich napędów na USB na Allegro:

Hidden Content

OK POSTANOWIONE KUPUJE DVD ZEW SAMSUNG SE-S224 USB ORYGINALNY Z ZESTAWU OK 30CM ORAZ 1,2M DODATKOWA BĘDZIE TO CHODZIĆ?MAM DODATKOWE PYTANIE CZY WINA MOŻNA WGRAĆ Z USB DVD CZY TRZEBA PODPIĄĆ SIĘ POD PŁYTĘ MODEL msi KT3 ULTRA

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.