Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  133 członków

Sonus Oliva Klub
IGNORED

SONUS OLIVA - Klub


IGNAC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak grają już chyba od 4 lat. Mam 2 pary IC jedne z bateryjną polaryzacją a drugie bez. Oba komplety są na Bullet Plug

A słyszysz różnice w tych z polaryzacją?
Ja mam w JBL zwrotnice prądowa czyli defacto baterie polaryzują kondy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...
W dniu 25.11.2021 o 16:44, Qban napisał:

Tak grają już chyba od 4 lat. Mam 2 pary IC jedne z bateryjną polaryzacją a drugie bez. Oba komplety są na Bullet Plug

Te baterie polyrazycjne mają jakoś określoną trwałość? 

Czy ktoś używa kabla zasilającego SO ? Nadaje się on bardziej do źródeł czy do końcówek mocy też się nadaje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, kacpero_1 napisał:

Te baterie polyrazycjne mają jakoś określoną trwałość? 

Czy ktoś używa kabla zasilającego SO ? Nadaje się on bardziej do źródeł czy do końcówek mocy też się nadaje ?

Którego kabla SO?

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kacpero_1 napisał:

Srebrnego zasilającego. Kupiony ok 6 lat temu, ale mam wrażenie  że był tylko jeden model

Srebrny (srebro), cienki i w czarnym oplocie jest do źródeł, urządzeń małej mocy. 

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

No to po latach odświeże swą aktywność :). Parę lat temu miałem przyjemność zainwestowac kilka razy w wiedze Pana Andrzeja. Kupilem jego listwe, kable, zrobil nową zwrotnicę do moich kolumn tannoy stirling plus wymienil cale okablowanie. Bylo wiele atakow i zarzutów ze na robi wszystko na ucho, bez "laboratorium". Oby w tannoy mieli taki sprzęt jak Pan Andrzej ma ucho jak to juz pisalem. Ostatnim zakupem byl jego przedwzmacniacz gramofonowy. Minelo kilka lat i stwierdzilem ze czas na kolejny krok. Zakupilem wiec chwalony pre Arrow 1 arc se. Niby tyle powietrza. Niby must have :). I co? I niestety poległ. Przynajmniej u mnie. Podpowiem potencjalnym klientom że ze wzmacniaczami o malej mocy jak moj feliks audio arioso 2a3, arrow gra jak po lekach na wyciszenie. Podpiąlem wiec go pod mocniejszy taga harmony - hybryda. I fakt ze muzyka ożyła. Przybylo mocy. Niestety tym razem pewnie wyszły nidoskonalosci taniej  Tagi ale gdzie to powietrza? Gdzie ta przestrzeń? Podpiąlem ponownie Sonus Oliva i jest wszystko. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata temu p. Adrzej wykonał dla mnie zwrotnice wg projektu Nelsona Passa do JBL L-300. Zrobil ja w wersji Charge-Coupled Linear Definition na Kona prośbę. Plus do tego jego propozycja kabli wewnątrz i gniazd głośnikowych i potencjometrów L-pad . Wszystkie komponenty zwrotki jego wybór i możliwie najlepszy poziom .
Kolumny dostały drugie nowoczesne życie. Genialny bas i generalnie równowaga tonalna. Ostatnio miałem możliwość pomierzyć je i charakterystyka niemal wzorcowa.
Polecam tego człowieka bo profesjonalizm ograszony wyjątkowa kultura osobista. Ci co mieli kontakt wiedzą o czym mówię.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.