Skocz do zawartości
IGNORED

Bang § Olufsen


plustek

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie -czy ktos z kolegow mial kontakt z produktami tej firmy?Podobno jest niezla choc droga,zajmuje sie rowniez aranzowaniem calosci systemow i pomieszczen tez.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Miałem okazję słuchać jakiegoś zestawu 5.1 tej firmy w cenie około 20000zł. Pięć małych satelitek plus sub. Grało to pięknie! Jak na tą wielkość głośników wręcz niesamowicie, ale... No właśnie po podłączeniu pełnowymiarowego zestawu za 10000zł cały czar pryska bo niestety B&O jest słabszy. Podsumowując jeśli chcesz koniecznie coś małego a dobrze grającego to warto się tym zainteresować, natomiast jeśli masz miejsce na pełnowymiarowy zestaw to sobie odpuść bo w tej samej cenie pewnie będzie gorzej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za wskazowke.Ja raczej ide w kierunku stereo wogole.System tez preferuje pelnowmiarowy.Spotkalem jednak kogos kto straszna kase w tytulowy zestaw wlozyl i jest zachwycony.Ciekaw wiec jestem czy to tylko zaslepienie wydana kwota , czy realna wartosc systemu.Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.