Skocz do zawartości
IGNORED

creative T3


tko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie :)

Panowie, do karty Asus Xonar D1 zamierzam dokupić głośniki Creative T3. Obecnie użytkuje głośniczki creative t20 (jedne z lepszych w tej klasie pierdziawek) ale pora na zmiany.

Wczoraj pojechałem do Saturna obejrzeć ten zestaw 2.1 No i byłem w szoku jak małe i delikatne są głośniczki wysokotonowe.

Posiada może ktoś ten sprzęt? warte są wydania tych sporych pieniędzy?

Zestaw ten ma mnóstwo świetnych recenzji tylko nie wiem jak chociażby te maleństwa będą komponować się obok monitora 24"

Pokój w którym będą stały, jest malutki, około 8m2.

a przeznaczenie to ogólnie multimedia, gry itp. (muzyka Progressive, Deep house, Chilled)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi że przetrząsnąłem już chyba wszystkie fora i wiem że ten zestaw zbiera mnóstwo pozytywnych opinii.

Ale zależy mi na "świeżych" ocenach, użytkowników którzy być może je posiadają i coś nowego mogą dodać.

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko: tak...to najlepsze głośniczki jakie kiedykolwiek Creative wypuścił....T20 to przy T3 pitu, pitu.....i kup je w necie w dobrej cenie, a nie od tych hien z Saturna, bo ceny mają wyższe nawet od idiotów z MM...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te głośniczki od pół roku.. i grają dobrze , może rewelacji nie ma , ale dzwięk wydobywający sie z nich jest na dobrym poziomie ,

już myśle o innych :D tzn.. myśle ze lepiej odłożyć tych pare złotych więcej i kupić lepsze.. naprzykład te

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

co też zamierzam za pare miechów zakupić :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego 15220, Twój post sprawia że teraz to już kompletnie nie wiem na co się zdecydować:) przyznam szczerze że nigdzie wcześniej nie widziałem głośników które podałeś jako propozycja. Jedno mogę powiedzieć- są piękne po prostu. Tylko jedno ale, przecież ten subwoofer 180W to potwór, sasiąd by mnie ze schodów zepchnął:) gdyby pokój miał chociaż te 16m2 to byłby to zestaw idealny.

Na stronie którą podałeś jest też trochę mniejszy zestawik, choć nie tak ładny jak Twój:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na tak kompaktowe wymiary głośniki grają zadziwiająco dobrze. Od jakiegoś czasu testuje je z xonarem DX, na plikach flac lub wav, wysokie tony znakomite, niezbyt metaliczne, bas zachowuje kulturę ale jednocześnie solidnie przykopie kiedy trzeba. Scena poprawnie oddana, nawet przy dużej głośności grają czysto i dają dużo radochy z odsłuchu. Jakby się na siłę przyczepić, to tylko do średnicy, której jest trochę za mało. Poszukaj ich na allegro, ja wyrwałem nowe za 500. Polecam z czystym sumieniem

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.