Skocz do zawartości
IGNORED

Dlaczego Nokia6680 Gra Lepiej Jakintegra W Pc?


nikifor

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio z nudów wyjołem starą przejściówkę do mojej nokii6680 i podłączyłem ją do holdegrona,jak usłyszałem jaki daje dzwięk po przepuszczeniu przez wzmacniacz to PC poszedł w odstawkę,a to tylko pliki mp3 320kbs a co by było z flac,ten telefon naprawdę mnie zadziwił swoją jakością dzwięku,co tam siedzi za przetwornik że gra tak ładnie? dla porównania podłączyłem brata N95-i to była pomyłka dzwiękowa w porównaniu do 6680 płasko i plastikowo,za to 6680 z wykopem i dobrymi szczegółami jak na mp3.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wytłumaczyć fakt że n95 gra o wiele gorzej? podobno nokia N70 na słuchawkach gra bardzo dobrym dzwiękiem a 6680tosą te same bebechy con70 tylko różnica jest w radiu i pamięći wewnętrznej,integra to jakiś realtek-HDA

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wytłumaczyć fakt że n95 gra o wiele gorzej? podobno nokia N70 na słuchawkach gra bardzo dobrym dzwiękiem a 6680tosą te same bebechy con70 tylko różnica jest w radiu i pamięći wewnętrznej,integra to jakiś realtek-HDA

Zrób pomiary (potrzebna dobra karta dźwiękowa), bo teraz nie wiadomo czy na prawdę realtek i N95 są kiepskie czy 6680 ma jakiś podbijacz na wyjściu i dźwięk robi bardziej efektowne wrażenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie posiadam jakiejś porządnej karty dzwiękowej aby przeprowadzić pomiary,ale dzwięk testowałem na aplikacji Mp3 player instalowanej w symbianie z wyłączonym EQ na płasko.

Podobno ma dobry wzmacniacz słuchawkowy i to daje dobry efekt

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno bardziej dynamicznie i ma mniej szumów co integra,dlatego dzwięk wydaje się bardziej rozdzielczy,dokładniej słychać poszczególne instrumenty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a słyszałeś ten telefon podłączony pod dobry wzmacniacz iHD600 że się śmiejesz? ja mam takowy i porównuje na własne uszya nie z opisów w internecie,i ten telefon gra rewelacyjnie w porównaniu do syczących np:w880 sonyericson:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.