Skocz do zawartości
IGNORED

Stolik i platforma Rogoz Audio


Fr@ntz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Redaktorzy
Ukryte

Fr@ntz

 

byłeś rok temu na AS i widziałeś jak oni zrobili stendy stoliki pospawane jak by to robili w garażu

 

 

 

tylko niemów że nie bo są fotki i widać ślady po szlifierce

 

Jednak górkowe wyroby to przy nich super hiper higend :)

Ale recenzję pisał Marek - ja ją tylko zamieściłem. :-/

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Ukryte

Fr@ntz

 

byłeś rok temu na AS i widziałeś jak oni zrobili stendy stoliki pospawane jak by to robili w garażu

 

 

 

tylko niemów że nie bo są fotki i widać ślady po szlifierce

 

Jednak górkowe wyroby to przy nich super hiper higend :)

 

Byłem rok temu na AS i gdyby tak robiono standy czy tez stoliki w garażach to ja chciałbym zobaczyć te garaże.

Tak czy owak tekst nie dotyczył wspomnień z ubiegłorocznego AS a produktów dostarczonych do recenzji, do których nie mam zastrzeżeń jakościowych. Dyskusja wydaje się czysto akademicką, skoro szanowny interlokutor nie widział tych konkretnych produktów na oczy.

Odnośnik do komentarza
Ukryte

pal55

Ja też byłem na AS w zeszłym roku i podobnie jak kolega utopia uważam, że stoliki firmy Rogoz były brzydkie i zrobione mało starannie.

Jeśli pozwalasz na pisanie w temacie to chyba trudno będzie zostawiać wpisy tylko zwolenników tego wykonania.

Być może wersja przeznaczona na potrzeby recenzji będzie na AS i okaże się lepsza niż poprzednie, czego firmie życzę.

Odnośnik do komentarza
Ukryte

ja tez byłem w ubiegłym roku na AS :) a nawet powiem więcej -mam dokładnie ten stolik na własnosc i moge zareczyc ze piszecie nieprawde

kupuje nastepne bo nazbierałem troche gramofonów a 4SB2N jest idealny do gramofonu

pozdrowienia dla Rogoz Audio

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Ukryte

W ubieglym roku jak rowniez dwa lata wstecz bylem w Sobieskim i mialem okazje podziwiac stoliki, standy, platformy firmy Rogoz-Audio. Zainteresowala mnie ta kolekcja gdyz sporo czytalem na temat oferty oraz samych wyrobow wspomnianej firmy. Nektorzy wspomnieli tu o garazowym wykonastwie i az mnie szlag trafil. Pierwszy rzut oka i juz wiadomo, ze przedmioty wygladaja bardzo profesjonalnie, atrakcyjna kolorystyka oraz solidne materialy. Ale to jeszcze nic, podchodzac z wielka pedanteria do swojego hobby postanowilem przyjrzec sie w/w z bardzo bliska wrecz pod lupą:)

I tu znow mile zaskoczenie, idealne spasowanie elementow, estetycznie wykonane spoiny, powloki lakierowane polozone estetycznie i precyzyjnie.

Kazdy szczegol robil wrazenie przemyslanego i precyzyjnie wykonanego. To samo tyczy sie standow oraz innych akcesorii wykonanych w Rogoz-Audio.

Aktualnie mam w planach zakup standow do kolumn i bedac pod wrazeniem tego co widzialem juz wiem, ze moj wybor padnie na podstawki z RA.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.