Skocz do zawartości
IGNORED

kable głośnikowe Neotech Formosa


Fr@ntz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane) · Ukryte
Ukryte

Skąd się biorą tacy (moderacja) jak PZ IX ijego "poklaskiwacze"? Zaglądam na Audiostereo regularnie, ale dopiero po raz pierwszy postanowiłem coś napisać od sobie, bo po prostu nie wytrzymałem... Cenie Audiostereo za artykuły, ale treści forum po artykułach to jakaś kloaka, gdzie przybłęda znikąd, bez szacunku dla innych, przychodzi, obrzuca błotem wszystkich i jeszcze niektórzy maja pretensje, że ktoś się temu sprzeciwia... Pod artykułem powinno być konkretnie - byłem, widziałem, podoba mi się lub nie, a nie bezsensowne rozważania czy ktoś, kto to kupuje jest normalny, itd... Treści, które nic nie wnoszą powinny być usuwane lub przenoszone do jakiejś kategorii typu "szum", bo np. po roku, osoba, która trafi na artykuł, musi czytać te wszystkie szmatławce licząc na to, że ktoś napisał chociaż jedno zdanie z sensem... pytam się po co?

Edytowane przez mlb
(usunięcie obraźliwego słowa)
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez Fr@ntz, 22 Grudnia 2010 - spam
Ukryte przez Fr@ntz, 22 Grudnia 2010 - spam

Po to może piszą, by uświadomić zgromadzoną tu ciemnotę, że te kable to 100% kitu. Ale Wy jesteście głusi i tyle. Dalej siedźcie w swoich systemikach audio i wyczuwajcie różnice w kablach, porąbani ignoranci.

A nielicznych tutaj normalnych pozdrawiam serdecznie i życzę nie uleganiu chorobie audiofili.

Odnośnik do komentarza
Ukryte

warto to wymienic glowne zwierciadlo w hubble ale nie dac 13 kola za kable

ludzie opanujcie sie, nawet bys nie poczul roznicy

przeciez mam podobny kabel i jeszcze bardziej zaawansowany do porownan, roznica jak najbardziej jest, Ciebie natomiast jeszcze na inwestycje w kable nie namawiam, za wczesnie i rzeczywiscie masz prawo nie slyszec roznicy....

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Ukryte

Hahahah dobre!

Wiecie co, tak sobie pomyślałem, że dobrym pomysłem byłoby podzielenie forumowiczów na dwie grupy. Pierwsza powiedzmy grupa "weteranów", czyli doświadczonych, praktykujących audiofili, którzy są aktywni na forum np. od 3 lat i mają coś mądrego i ciekawego do powiedzenia.

Drugą grupę można by nazwać np. "żółtodziobami" i byłyby to osoby niedoświadczone, raczej teoretycy i Ci, którzy zawsze najwięcej mają do zanegowania i ich opina jest niekoniecznie poparta praktyką i doświadczeniem.

Jedna i druga grupa nie wchodziłaby sobie w drogę :)

Czysta przyjemność obcowania z tematyką Audio i bezcenny spokój, porządek i szacunek na forum.

 

Na ten kuriozalny pomysł wpadłem ostatnio po wpisie kolejnej opinii na temat jakiegoś kolejnego tematu, który znalazł oczywiście komentarze na poziomie zbuntowanego nastolatka...

Już nie mam siły na tą głupotę ;)

Odnośnik do komentarza
Opublikowano (edytowane) · Ukryte przez Fr@ntz, 7 Stycznia 2011 - brak kultury
Ukryte przez Fr@ntz, 7 Stycznia 2011 - brak kultury

Sam jestes zbuntowanym nastolatkiem :)

 

Okres podniecania sie kablami mam juz za soba ale ty widze nie.

 

Przeciez to zdana nowosc i tajemnica, ze wiele ludzi na forach audio pisze, ze wydawanie kilka tys nie mowiac o kilkunastu na kable to glupota.

Pisza to ludzie, ktorzy co ciekawe je sprzedaja i testuja.

 

Przypominasz mi troche czlowieka co zaklada magnetyzer u siebie w golfie.

 

Prosze to dla ciebie

Nie wiem czy miales kiedys miernik w reku o uzywaniu nie wspomne albo znasz chociaz podstawy fizyki, czy moze spales na lekcji :P

 

ale plasuje siebie jako klienta tego :P - http://audio.x.pl/audio/audiovoodoo/podstaw.htm

 

czesc mozna polemizowac ale ogolnie racja :)

http://audio.x.pl/audio/audiovoodoo/

 

a jak jestes taki stary i doswiadczony to zacznij od profesjonalnego padania sluchu a przekonasz sie co jestes w stanie uslyszec

Edytowane przez Lovtza
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Ukryte

No tak też nie można robić, bo są też tacy jak ja którzy nie są na forum jeszcze od trzech lat ale słyszą różnicę w wymianie np IC z Resona na Argentum i to tak słyszą że nie żałują ani jednej złotówki na tę wymianę wydanej. A do tego dodam że teraz mnie zastanawia co może zrobić taki IC za np. 3000 pln.

Frustraci, albo mają tak kiepski słuch że niczego nie słyszą, albo mają takie systemy które nie pozwalają im usłyszeć. Albo i jedno i drugie.

Tylko pozostaje pytanie. Po co tu włażą i jątrzą?

Nie to dobre co jest dobre, tylko co się komu podoba.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • Redaktorzy
Ukryte

Hobby raczej. Jak jednego naszego kolegi, który po zarobieniu banów na wszystkich forach audio za kłótliwość i włażenie oknem po wyrzuceniu drzwiami wpadł wreszcie na epokowy pomysł, i załatwił wszystkich oponentów komponując obraźliwe dla nich hasło w Wikipedii. To musiała być przyjemność!

Odnośnik do komentarza
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.