Skocz do zawartości
IGNORED

DAC S.M.S.L SD-1955 na kości AD1955


viatraco

Rekomendowane odpowiedzi

<p>Gronsjo,

 

a sprawdzałeś jak wygląda w środku? Mierzyłeś napięcia?

Wczoraj rozebrałem pożyczony egzemplarz i porobiłem kilka zdjęć. Ciekawskich zapraszam na sąsiednie forum -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Okazuje się, że nowy SMSL ma dalej problem z zasilaniem. Część analogowa jest u mnie zasilana z +8,1 i -6,6V. Dosyć sporo.Ciekawi mnie czy to znowu masowy problem czy trafiłem na taki egzemplarz.Poprzedni SD1955+ też miał LMC7660? Znowu wina kondów? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 11 miesięcy temu...
Gość aqs

(Konto usunięte)

mam pytanie kupiłem smsl sanskrit dzisiaj dotarł prosto z Chin w specyfikcji pisze USB support 24bit/96KHz, mam podłączony serwer synology puszczam pliki 24bit/192khz i gra, dlaczego czy synology przerabia pliki czy sanskrit jednak dekoduje po usb 24bit/192khz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez dekodował 24/192. słuchałem na Openelec ale po optyku. Po usb wydaje mi się ze też dekodował bo miałem krótko podłączone, ale stwierdziłem ze po optyku jest wygodniej. Po za tym po usb, gdy wyłączałem playera, to w głosnikach było takie ciche skwierczenie słychać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Atoll IN200 Signature, CD-Primare CD-31, Pioneer PL30LII, preamp Buphono, Kolumny-Tannoy XT8F, Kabel gł.-Tellurium Q Ultra Blue, DAC SMSL SU-9, Streamer Raspberry Pi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jak sanskrit zgrał by się z moim Marantz CD 52SE po Coaxialu. Czy testowaliście podobne połączenia?

U mnie grał z CD67MKII, po wymianie Wzmacniaczy operacyjnych na OPA2134, sprzedałem sanskrita, poniewaz grał na tym samym poziomie co Marantz po wymianie opów.

Tez miałem zasilacz Tomanka ULPS, taki za 300pln

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Atoll IN200 Signature, CD-Primare CD-31, Pioneer PL30LII, preamp Buphono, Kolumny-Tannoy XT8F, Kabel gł.-Tellurium Q Ultra Blue, DAC SMSL SU-9, Streamer Raspberry Pi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.