Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  443 członków

Audiostereo Caffe
IGNORED

Klasa D


liberas

Rekomendowane odpowiedzi

 

Poważnie to Roksan  Caspian to zacna elektronika  , podstawowe modele Accuphase i Luxman , Mcintosh a nawet więcej to taniutki podstawowy taniutki Cyrus ONE łyka je jak świeże byłeczki .

Nawet porównania nie ma . MAcintosh  żeby zagrał i się nie spalił to wydatek ok 70 tys zł. Powodzenia ;)

Edytowane przez Luk77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było jasne nie zapłaciłem za nią 2k, tylko trochę ponad 400zł. oczywiście z drugiej ręki, ale pełniutki i całkowicie sprawny zestaw. Po podłączeniu pod swojego CD przeżyłem szok ze to tak DOBRZE gra. Wierzę ze same głośniki odrywają tutaj ważną rolę, ale idealnie dopasowany do nich wzmacniacz robi swoje, co czasami stanowi niewątpliwy problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
5 godzin temu, gatoseb napisał:

Witam kolegę Kaban,

 

Jak zacząć.. więc osobiście jestem posiadaczem Gato DIA-400S i jestem bardzo bardzo zadowolony. Nie jest to granie po chłodniejszej stronie. Raczej bliżej środka ale od strony lekko cieplejszej i posiadające rewelacyjny bas. 400S ma lepszy bas od 250S oraz lepszą średnicę (oczywiście to jest moje zdanie po odsłuchach i porównaniach). Zanim zakupiłem Gato to odsłuchiwałem wielu zawodników z klasy AB oraz D. Gdy pierwszy raz usłyszałem DIA-400S nie mogłem uwierzyć, że tak dobrze potrafią grać moduły Pascala i w ogóle klasa D. A jednak :) i ostatecznie zawitała u mnie. Ja osobiście szczerze polecam Gato. Z resztą na ostatnim AVS 2018 w Wawie Gato wystawiało 400S z nowym modułem sieciowym NPM i jakoś nie było pustek w ich pokoju. Muza posiadała wszystko co należy. W skrócie muzykalność 400S jest rewelacyjna. 

Jeśli podoba się Tobie brzmienie modułów Pascal to nasz "rodzimy" Mytek też posiada w swojej ofercie sprzęt na tych samych modułach i według ostatniej recenzji zdobył rekomendację i uznanie.

https://hifizone.pl/mytek-brooklyn-amp-recenzja/

Pzdr.

Zapomniałem dodać jeszcze jedno. Im lepsze źródło podasz Gato tym lepszym dzwiękiem się odwdzięcza. Czyli jest co wyciskać z tego wzmacniacza.

Nie ukrywam, że kręcę się obok tego wzmacniacza. Ma w zasadzie wszystko. Moc, Kompatybilny z ROON (jedynie CD bym dokupił). Z jakimi grasz kolumnami ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Gosc

(Konto usunięte)

A mnie udało się dzisiaj aż dwie sztuki końcówek Crown CDi 1000.

Piękne nie są ale będą zamknięte w półce:-) 

Tym razem do napędu subbasów w moim aktywnym stereo. Fajnie, bo przeniosę nastawy DSP z Foobara do końcówek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
12 godzin temu, chick napisał:

Ciekawe zestawienie. Czy jest w miarę uniwersalne  zarówno dla jazzu  i rocka ?

Naprawdę trudno wypowiedzieć się i komuś stanowczo stwierdzić . Jak dla mnie jest uniwersalne . 

Taka np. bardzo spokojna religijna piosenka świetnie brzmi na tym zestawie . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.