Skocz do zawartości
IGNORED

"Trzeszczące płyty" Trójmiasta


Ditrich

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Mam do Was takie pytanie. Otóż pochodzę z Trójmiasta (Gdynia dokładnie) i chciałbym organizować spotkania fanów gramofonów, połączone z wspólnym słuchaniem płyt, dzieleniem się uwagami, etc. etc. Czy znaleźli by się chętni do udziału w takich spotkaniach? Jestem raczej laikiem w temacie, więc chciałbym też spytać, czy znacie inne fora hobbystów tego zaszczytnego sprzętu?

Pragnę nadmienić, że miejsce już mam, a same spotkania byłyby dobrą reklamą idei słuchania muzyki gramofonowej i samych gramofonów.

 

Pozdrawiam :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Mam do Was takie pytanie. Otóż pochodzę z Trójmiasta (Gdynia dokładnie) i chciałbym organizować spotkania fanów gramofonów, połączone z wspólnym słuchaniem płyt, dzieleniem się uwagami, etc. etc. Czy znaleźli by się chętni do udziału w takich spotkaniach? Jestem raczej laikiem w temacie, więc chciałbym też spytać, czy znacie inne fora hobbystów tego zaszczytnego sprzętu?

Pragnę nadmienić, że miejsce już mam, a same spotkania byłyby dobrą reklamą idei słuchania muzyki gramofonowej i samych gramofonów.

 

Pozdrawiam :)

 

Cześć.

Bardzo chętnie wezmę udział w takim spotkaniu.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawosci,gdzie w trójmieście kupujecie vinyle?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon PMA-2500NE, Denon DCD-2500NE,  PDA GenesisTannoy Revolution XT 8f ,  Audioquest Rockefeller , Technics SL-1200 MK2  + Ortofon 2M Bronze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Też się piszę na takie spotkanie! Ciekawi mnie np. porównanie mojego gramofonu (Rega Planar 3) i przedwzmacniacza ze sprzętem kolegów. Wiadomo, mieszkamy na audiofilskiej pustyni, więc trzeba się organizować :)

 

Ditrich daj jakieś info co i jak. Trzeba konkretów, bo inaczej, jak zwykle, rozejdzie się 'po kościach'.

 

smax: Nowe kupuję w MM lub Saturnie, ale rzadko. Wolę jednak kupować nowe na miejscu, niż wysyłkowo, bo często mają wady produkcyjne :-| Dopiero co oddałem świetny LP Bonobo. Kiedyś zrobiłem parę zakupów w Muzycznej Piwnicy, ale wolę ebay. Taniej i znacznie lepsza jakość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ciągle "krążę" pomiędzy W-wką, a 3-miastem :)

 

 

W Gdyni polecam sklep Puls w Centrum Gemini na Waszyngtona/Skwerze Kościuszki. Ciekawych winyli w bród.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Violet kilkukrotnie przeglądałem co tam mają ciekawego w Pulsie. Ile razy byłem, to w sumie to samo co w MM jeśli chodzi o nowe winyle plus drogie używki, wyglądające na wydania niemieckie. Sam stan okładek był już dość zniechęcający.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czasu, do czasu w Pulsie pojawiają się "nowości" w kapitalnym stanie i niskiej cenie. Trzeba trafić :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się z tego odzewu, acz przed konkretami te niedługo, mam też takie pytanie.

Bo mam świadomość, że płyty i gramofony to jest klasa sama w sobie, więc nie ma sensu porównywać Malucha z BMW. Dlatego też, czy jeśli zapewniłbym (bezpieczny!) transport. Zainteresowani byście byli przewożeniem nie tylko płyt, ale i swoich gramofonów w obie strony?

 

Co do rozejścia się po kościach, gwarantuję, że nie rozejdzie się ^^. Ino nie chcę tego byle jak przygotowywać i iść w żywioł nie mając backgroundu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.