Skocz do zawartości
IGNORED

UK Audio Club


bartek_bart
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moze coś z russ andrews, supra, isotek ( tu raczej już drożej), dość popularne na rynku UK. Nie doradzę ktore lepsze bo nie mialem. Uzywalem swego czasu listwy za 2-3 dyszki a aktualnie nie używam żadnej bo mam osobne 2 linie ( 4 gniazdka) pociagniete dla audio

Edytowane przez bartek_bart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
W dniu 30.11.2021 o 16:31, bartek_bart napisał:

Moze coś z russ andrews, supra, isotek ( tu raczej już drożej), dość popularne na rynku UK. Nie doradzę ktore lepsze bo nie mialem. Uzywalem swego czasu listwy za 2-3 dyszki a aktualnie nie używam żadnej bo mam osobne 2 linie ( 4 gniazdka) pociagniete dla audio

Dziękuję za odpowiedź. Wezmę pod uwagę Twoje propozycje. Liczyłem na odpowiedź jakiegoś użytkownika i jego opinię na temat. Odnoszę wrażenie że Brytyjczycy mają tendencje wychwalania wszystkiego co jest brytyjskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja listwę, robiłem sobie sam wszystko na czystej miedzi. Od gniazda, kabli wewnątrz, po gniazdo ice furutech. Gniazdko elektryczne w ścianie również miedziane furutech. Ale to poza konkursem. 

Ceny gotowych listew na rynku gdzie najdrobniejszy element jest miedziany oscylują około 700£, tz zaczynają się od niej dotego jeszcze kabelek trzeba doliczyć.

Mnie materiały wyniosły około 120£ za listwę na 6 gniazd.

Do tego kabelek furutech alpha 3, 1.5m z wtykiem ice Miedź i z drugiej strony typ angielski również miedz  .to z kolei koszty około 190£

Teraz zbieram części do zrobienia kondycjonera. Bo ceny gotowych bardzo dobrych rozwiązań (innymi nie jestem zainteresowany) są strasznie wysokie. 

Edytowane przez gustwao
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.