Skocz do zawartości
IGNORED

KINO do ok.2500 zł (+/- 500)


vita41

Rekomendowane odpowiedzi

Zwróć uwagę, że masz PS3 (zakładam, że wersję SLIM) a ta konsola dopiero po podłączeniu przez HDMI pokazuje pełnie swoich możliwości. Kupując Amplituner który nie obsługuje nowych dekoderów DTS HD-MA i Dolby True HD, właściwie się skreślasz na dzień dobry. Nowiutkiego Denona 1911 z 3 letnią można kupić za +/- 1500 - 1600 zł. Wiadomo że stereofoniczny wzmacniacz zagra lepiej, ale 1911 to już jest w miare przyzwoity sprzęt. Koncerty w DTS HD brzmią świetne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę, że masz PS3 (zakładam, że wersję SLIM) a ta konsola dopiero po podłączeniu przez HDMI pokazuje pełnie swoich możliwości. Kupując Amplituner który nie obsługuje nowych dekoderów DTS HD-MA i Dolby True HD, właściwie się skreślasz na dzień dobry. Nowiutkiego Denona 1911 z 3 letnią można kupić za +/- 1500 - 1600 zł. Wiadomo że stereofoniczny wzmacniacz zagra lepiej, ale 1911 to już jest w miare przyzwoity sprzęt. Koncerty w DTS HD brzmią świetne.

Denon AVR-1911 to śmiech na sali proszę tylko zerknąc na tył tego ammplitunera co to ma być

 

Denon AVR-1911 to śmiech na sali proszę tylko zerknąc na tył tego ammplitunera co to ma być

tak wygląda Harman Kardon AVR-255.

 

Denon AVR-1911 to śmiech na sali proszę tylko zerknąc na tył tego ammplitunera co to ma być

 

 

tak wygląda Harman Kardon AVR-255.

Tak SR-5005 Marantza.Róznica w cenach około 400 pln.

 

Denon AVR-1911 to śmiech na sali proszę tylko zerknąc na tył tego ammplitunera co to ma być

 

 

tak wygląda Harman Kardon AVR-255.

 

 

Tak SR-5005 Marantza.Róznica w cenach około 400 pln.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) wydawać 1600 pln na tego słabego Denona lepiej już tą Yamahe za 900 pln

 

Denon AVR-1911 to śmiech na sali proszę tylko zerknąc na tył tego ammplitunera co to ma być

 

 

tak wygląda Harman Kardon AVR-255.

 

 

Tak SR-5005 Marantza.Róznica w cenach około 400 pln.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) wydawać 1600 pln na tego słabego Denona lepiej już tą Yamahe za 900 pln

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-12811-0-87106600-1319264274_thumb.jpg

post-12811-0-92986900-1319264450_thumb.jpg

post-12811-0-51514600-1319264651_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedany :<

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak już chcesz wydać 1400 zł to DOŁÓŻ 500 I KUP SOBIE TO ( Yamaha RXV 671) - NÓWKA Z GWARANCJĄ Z KOMPLETEM DEKODERÓW , SIECIĄ I ENTUZJASTYCZNĄ OCENĄ DZWIĘKU i stereo i wielokanałowego . Sam mam starszy model 661 i daje radę . Pewnie że wzmacniacz stereo zagra lepiej w stereo ale np denon to dopiero 710 a to ok 1200-1400zł za wzmacniacz a gdzie ampli?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Najważniejsza jest muzyka - później sprzęt , a najlepszy jest ten który dla mnie brzmi najlepiej .

Dzieci to przyszłość narodu więc słuchają tego co tata ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak już chcesz wydać 1400 zł to DOŁÓŻ 500 I KUP SOBIE TO ( Yamaha RXV 671) - NÓWKA Z GWARANCJĄ Z KOMPLETEM DEKODERÓW , SIECIĄ I ENTUZJASTYCZNĄ OCENĄ DZWIĘKU i stereo i wielokanałowego . Sam mam starszy model 661 i daje radę . Pewnie że wzmacniacz stereo zagra lepiej w stereo ale np denon to dopiero 710 a to ok 1200-1400zł za wzmacniacz a gdzie ampli?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

671 za 1900 pln to przesada.za 900 pln ma 665 i tez ma dekodery hd i 1000 pln w kieszeni.Za 1900-2000 mozna kupic juz cos znacznie lepszego Za nowości karzą sobie płacic ,a te najnowsze Yamahy to juz nie to samo co ciut starsze modele.Ostatnim dobrym amplitunerem Yamahy i w miarę przystępnym cenowo była RX-V 3800,i 1800,1900.Potem juz tylko gorzej 3900 droga jak diabli,1065,2065 juz sporo gorsze 1087,2067,3067 no i te najnowsze.Yamaha schodzi na psy.Modele Aventage próbuje nawiązac stylistykom do starszych modeli,ale tylko wygląd jest Ok,bo w środku juz słabo a waga 11 kg to juz smiech na sali.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

671 za 1900 pln to przesada.za 900 pln ma 665 i tez ma dekodery hd i 1000 pln w kieszeni.Za 1900-2000 mozna kupic juz cos znacznie lepszego Za nowości karzą sobie płacic ,a te najnowsze Yamahy to juz nie to samo co ciut starsze modele.Ostatnim dobrym amplitunerem Yamahy i w miarę przystępnym cenowo była RX-V 3800,i 1800,1900.Potem juz tylko gorzej 3900 droga jak diabli,1065,2065 juz sporo gorsze 1087,2067,3067 no i te najnowsze.Yamaha schodzi na psy.Modele Aventage próbuje nawiązac stylistykom do starszych modeli,ale tylko wygląd jest Ok,bo w środku juz słabo a waga 11 kg to juz smiech na sali.

 

Rzeczywiście dokładać 1000 zł nie mam zamiaru, ale czy 200/300 zl np do HK 255 jak najbardziej. Czy to jednak nie lepszy wybór od tej yamahy?

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupisz AVR za 1200-1300 pln jak za tyle kupisz to super cena i nic lepszego nie ma z nowymi dekoderami HD,ale obawiam się że będziesz musiał zapłacic za Harmana min 1700 pln co i tak jest dobrym wyborem.za 1999 masz Marantza SR-5005,za 1800 Yamahę RX-V 1065,i to chyba optymalne amplitunry w tej cenie.Każdy bogato wyposażony wszystkie z pre-out.Ponadto dają radę jako zwykłe wzmacniacze do słuchania cd,bez fajerwerków,ale idzie posłuchać.Najlepszy i najlepiej wyposażony jest SR-5005 Marantza.Najlepszy do stereo,w kinie gorzej od Harmana i Yamahy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupisz AVR za 1200-1300 pln jak za tyle kupisz to super cena i nic lepszego nie ma z nowymi dekoderami HD,ale obawiam się że będziesz musiał zapłacic za Harmana min 1700 pln co i tak jest dobrym wyborem.za 1999 masz Marantza SR-5005,za 1800 Yamahę RX-V 1065,i to chyba optymalne amplitunry w tej cenie.Każdy bogato wyposażony wszystkie z pre-out.Ponadto dają radę jako zwykłe wzmacniacze do słuchania cd,bez fajerwerków,ale idzie posłuchać.Najlepszy i najlepiej wyposażony jest SR-5005 Marantza.Najlepszy do stereo,w kinie gorzej od Harmana i Yamahy.

 

używanego avr 255 spokoknie można dostać za ~1200 zl. Ostatnio poszedł na jednej z aukcji za 950 :). W najbliższym czasie postaram się upolować jeden z tych ampków na allegro, dzięki za typy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używanego avr 255 spokoknie można dostać za ~1200 zl. Ostatnio poszedł na jednej z aukcji za 950 :). W najbliższym czasie postaram się upolować jeden z tych ampków na allegro, dzięki za typy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Za 950 to podejrzany typ,wierz mi bo sam obserwowałem aukcje tych amplitunerów najtaniej to 1300 pln.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Za 950 to podejrzany typ,wierz mi bo sam obserwowałem aukcje tych amplitunerów najtaniej to 1300 pln.

 

hmmm, nie widzę nic podejrzanego w tym typie. Konto założone w 2004 roku brak negatywów. Zdjęcia wyglądają ok, nie są ściągane z innych stron. Dziwi mnie za to, czemu ludzie licytują 1300 zł za uszkodzony/2 letni sprzęt skoro nowy w hipermarketach kosztuje ~1800 zł (Saturn Gdańsk 1860) ;).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich.

Jestem tutaj zupełnie nowy i świeży w temacie.

Chcę stworzyć zestaw audio używany 50/50 muzyka/film za max 2300 zł z kablami.

 

Jeśli chodzi o muzykę to głównie JAZZ, Klasyka, ETNICZNA, POP + radio

Pokój na poddaszu ok 14 m2 - dość nieregularny kształt pomieszczenia 1/4 sufitu skos, średnio zagracony.

 

Zestaw będzie podłączony do TV - Panasonic TX-P42G30E

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

1. Potrzebuję na pewno odtwarzacza blue-ray. Moje wymaganie to jedynie by pasował do TV - więc Panasonic, bądź był tej samej firmy co wzmacniacz, amplituner.

 

2. Nie wiem z czym powinien być taki zestaw, tzn czy ze wzmacniaczem stereo czy amplitunerem. Doradźcie bo chcę tylko 2 kolumny.

 

3. kolumny stojące. Wygląd coś takiego -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) (delikatne, ale z zadziorem )

 

 

Proszę podajcie jakieś propozycje sprzętowe, sprzęt może być używany.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) i zostaje 750 zl na odtwarzacz blue-ray :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem że do muzyki lepsze będzie stereo. Temat założę nowy jak dozbieram kasy w dziale już stereo :) Ten temat do zamknięcia. Ale dziękuję za odpowiedzi pojaśniliście mi troszku odnośnie tych kolumn będzie to bardzo przydatne przy kompletowaniu stereo :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o tym:

 

odtwarzacz - Panasonic DMP-BDT310 - 750 zł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) -

 

amplituner - Yamaha RX-497 - 1007 zł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

kolumny - Yamaha NS 150 - 500 zł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

Zamiast Twojego proponuję takie zestawienie:

- amplituner Sony STR-DH720 http://www.ceneo.pl/11537121;

- odtwarzacz Sony BDP-S380 http://www.ceneo.pl/12375846;

- kolumny podłogowe Koda AV702F http://allegro.pl/kolumny-stereo-podlogowe-koda-av-702f-av-702-w-wa-i1896440218.html, http://www.hi-fi.com.pl/show.php4?id_kat=23&id_prod=243&id_m=232, http://www.hi-fi.com.pl/testy_hifi_kolumny_txt.php4?id=43.

Moim zdaniem obecnie będzie lepsze - a w przyszłości bardziej rozwojowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumny są ok, tylko czy nie za duże jak na 14 m2 - w artykule piszą o 25m2

Jeśli chodzi o sony to jakoś nie przekonuje mnie ta marka. Bardzo komercyjna.. Poza tym nie potrzebuję 7.1 raczej 2, 2.1 i nie zamierzam rozbudowywać zestawu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

Kolumny są ok, tylko czy nie za duże jak na 14 m2 - w artykule piszą o 25m2

Jeśli chodzi o sony to jakoś nie przekonuje mnie ta marka. Bardzo komercyjna.. Poza tym nie potrzebuję 7.1 raczej 2, 2.1 i nie zamierzam rozbudowywać zestawu.

Proponuję tę "komercyjną" markę bo miałem te fronty w zestawieniu z amplitunerem i odtwarzaczem DVD Sony. Zgrywały się świetnie - także stereo. Amplituner wielokanałowy pozwala na lepsze wykorzystanie samych frontów w czasie osłuchu kinowego. Każde podłogówki mogą być za duże w tym pomieszczeniu NS150 też. Można temu zaradzić w różny sposób. Najpierw trzeba jednaj je w nim odsłuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Pisze na tym forum po raz pierwszy bo juz mnie krew zalewa przy wyborze. Mianowicie rozwazam zakup jednego z 3 ampli - Denon AVR-1911, Onkyo TS-SR 608 lub HK AVR 255.

Naczytalem sie tyle opinii i pomyslow ze juz sam nie wiem co wybrac - do tego pojawil sie problem tzw "2 polowy" w sensie zony, ktorej spodobal sie wyglad Denona - a z tego co wyczytalem to od Denona lepiej gra Onkyo - no i przyslowiowa dupa zbita. Jednakze nie trzymam sie jakos kurczowo tych 3 opcji - jesli mozecie polecic cos innego to ja z checia poczytam i w miare mozliwosci odslucham waszych propozycji.

 

Ale najpierw pare detali:

pokoj: 4m/4,7m/2,5m - blok w plycie

w pokoju malo mebli - 2 regaly na ksiazki i po srodku szafka pod tv (140cm/50cm/35cm) na ktorym mialby stac sprzecik. Na przeciwko lawa i kanapa i leze psiora, brak dywanu - niestety ze wzgledu na psiora.

Przewidywany budzet to 2,5 tys za ampli i 2 fronty - reszta kiedys w przyszlosci.

Zestaw glownie do filmow - 70% film/ 10% gry /20% muzyka

Jesli chodzi o rodzaj muzyki to zakres jest wielki - od muzyki klasyczenj, jazz, mocne gitarowe brzmienie do klimatow typu Dead Can Dance czy Tangerine Dream

 

Co do glosnikow to nawet jeszcze nie zaczalem sie rozgladac - mysle ze najpierw trzeba wybrac pudelko, zeby do niego cos dobrac - tak zreszta tez gdzies czytalem.

 

Jakbyscie mogli pomoc bylbym bardzo wdzieczny.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam tego denona avr-1911 jakieś 4 miesiące jestem zadowolony na moje potrzeby oglądania filmów i trochę teledysków to wystarcza w zupełności no i czasem trochę radia posłucham ogólnie śmiga ale na chwile obecną wybrał bym avr-1912 bo ma wejście internetowe tylko że jest droższy 500 zeta ale jeśli ci nie zależy na internecie to avr-1911 jest wystarczający ładnie sie prezentuje dobre brzmienie itp.Cena na dzień dziś to około 1500 zeta zostaje ci na dobry zestaw 5.1 a co do tamtych wymienionych nie do radze bo nie miałem przyjemności posłuchać a wracając do denona to te wejścia z tył hdmi są w zupełności wystarczające odbiór cyfrowy jest czysty a nie tak jak to było na cinch czy eurozłączu to co on ma wystarcza na domowe potrzeby dodam jeszcze że zrobiłem błąd kupując kolumny vk-7800 bo to zwykłe pudełka kartonowe jak by nie subwofer to by było zero przyjemności odsłuchu po prostu plumkają a nie grają

(jestem w trakcie modernizacji ale czy mi to wyjdzie czas pokaże)tak że odradzam za 1000 zeta są lepsze zestawy ja się skusiłem bo cena była niska no to tyle nie zalewam więcej jak byś jeszcze coś chciał wiedzieć to pisz pozdrawiam.(sry za błędy)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z tego co wyczytalem to od Denona lepiej gra Onkyo - no i przyslowiowa dupa zbita.

Zależy jak na to patrzeć bo sam przed zakupem odsłuchiwałem denoda 1911 i onkyo 608

Co prawda onkyo wypadło troszkę(troszkę znaczy spokojnie daje radę jestem aż nadto zadowolony) lepiej w kinie za to w muzyce wypadło znacznie gorzej.

Więc może pójdź na kompromis i kup denona ale nie 1911 bo to jest 1500zł czyi zostaje ci na fronty 1000 a to stanowczo za mało jak na taki amplituner, tylko weź 1611-1000zł (spokojnie Ci wystarczy) i a fronty zostanie Ci 1500 a za to już coś dobierzemy. Oczywiście polecam odsłuch:)

 

Posłuchaj sobie: Monitor Audio M4

Klipsch F-1

 

Powinieneś się zmieścić w swoich 2,5tys

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Obejrzałem sobie tego onkyo i stwierdzam że masz dylemat decyzja należy do ciebie.

Ale jeżeli mogę to dodam kilka słów onkyo to taki kanciasty model z aluminiowym przodem a denon ładnie zaokrąglony z plastikowym panelem.

A co do tyłu fakt denon trochę okrojony ale poco dla zwykłego śmiertelnika dla domowych potrze tyle tych gniazd jak i tak się z nich nie korzysta,

ja tylko używam hdmi po tu chodzi o czysty odbiór cyfrowy a na cinch już się nie gra bo to jest już przeżytek no i trzeba jeszcze dodać że odbiór przez hdmi 3D

jest zaje..... ja stawiam na denona a ty?.

(napisz co wybrałeś pozdrawiam)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dzieki za odpowiedzi - jutro wybieram sie na odsluch zatem zobacze co mi podpasuje pod wzgledem brzmienia. Nad frontami zastanawialem sie czy do Denona/Onkyo pasowalyby Jamo 606 - nie znam sie co prawda na charakterystyce brzmienia roznych glosnikow ale wiele osob polecalo je jako calkiem dobre w tym zakresie cenowym.

Korde straszne jest to wybieranie sprzetu - ile czlowiek sie musi nameczyc i naczytac a to dopiero czubek gory bo w sumie odsluch jest dosc priorytetowy :)

Poslucham i napisze do jakich wnioskow mnie to doprowadzi.

 

Dzieki pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe z jakimi glosnikami go sluchales bo jednak 608 grala lepiej od 1911 zarowno w kinie jak i muzyce. Ciesz sie ze nie wybrales 1912 bo tam ten net wcale nie chodzi tak jak powinien :) Zaoszczedziles kase ;)

Glosniki podpinam sie pdo kolege wyzej dorzucam jeszcze Tannoy V4

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy dla kogo.Dla mnie lepiej zagrał Denon 1911 słuchałem i zakupiłem oczywiście--- Klipscha Rf-52 Rc-52 Rs-24 sub rw-10

Co do Tannoyków V4 popieram również dobre głośniki a z Jamo to jak z Jamo, jednym się podoba drugim nie.Jak dla mnie dźwięk pudełkowaty i zbyt dziwny bass taki nie naturalny :P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam mam dylemat bo niewiem który zestaw wybrać może wy mi coś doradzicie:

 

1. PIONEER amplituner VSX-820 odtwarzacz blu-ray BDP-333 i głośniki S-ES3TB cena 2600zł

 

 

2. Yamaha amplituner RX-V371 odtwarzacz blu-ray BD-S671 głośniki NS 50/NS-P60 cena 2700zł

 

Może ktoś miał doczynienia z którymś z tych sprzęcików prosze o pomoc bo nieznam się i to móje pierwsze kino domowe dzięki wszystkim

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam dylemat bo niewiem który zestaw wybrać może wy mi coś doradzicie:

 

1. PIONEER amplituner VSX-820 odtwarzacz blu-ray BDP-333 i głośniki S-ES3TB cena 2600zł

 

 

2. Yamaha amplituner RX-V371 odtwarzacz blu-ray BD-S671 głośniki NS 50/NS-P60 cena 2700zł

 

Może ktoś miał doczynienia z którymś z tych sprzęcików prosze o pomoc bo nieznam się i to móje pierwsze kino domowe dzięki wszystkim

ktoś już kiedyś to porównywał

 

Yamaha w ww przypadku ma lepsze kolumny ale słaby amplituner

Pioneer słabe kolumny , amplituner też nie za mocny ale wg mnie lepiej grający od Yamahy

nie uwzględniłeś suba i czego od tego zestawu oczekujesz ( muzyka/filmy/TV ?? i w jakim % )

jaki wielki pokój

 

Yamahy słuchałem starszego modelu 3.. i szału nie ma

 

może coś z Denona - 1611/1612 + jakieś kolumny Jamo S-606 ( ale z BD się możesz nie zmieścić w tej cenie i bez suba ) i ten zestaw pobije i to mocno dźwiękiem ww zestawy , może przy innych kolumnach ale tego Denona bym pozostawił

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej będe oglądał filmy 85% no i muzyka 15%. Oczekuje super efektów dzwiękowych w filmach i kozak obrazu blu-ray. Nie chodzi mi o moc że jak włącze muzyke na full to aż szyby będą latały. Wiadomo musi grać czysto i ładnie ale najbardziej mi chodzi o filmy. Pokój mam 20m2 całe mieszkanie 30m2 ale w każdej chwili może się to zmieniec na większy metraz. subufera narazie nie chce ale planuje kupic wrazie co jamo 210 za 500zł ale narazie nie mysle o tym. ciężko mi się zdecydować pioneer mi sie podoba z wyglądu ale głosniki są sredniej klasy jak już zauwarzyliscie, frontowe no w miare dobre ale central i satelity kiepskie a ampli mało prądu pobiera energy saving hehe i ma fajne opcje więc jest lepszy mojm skromnym zdaniem podkreślam że sie nie znam! Yamaha te głośniki sa super ale ampli niski model i niewiem czy podoła nowym czasom. co do blu-raya chyba ta sama klasa w obu przypatkach na allegro pionner kosztuje 550 a yamaha 1000 więc różnica cenowa jest. Jak myślicie?? a i najważniejsze patrzyłem ceny wszystkich podzespołów oddzielnie to pioneera bym kupił za takie same pieniedze czyli 2600 a yamaha kosztuje ok 3200zł więc niby 500 zł jest w kieszeni bo w zestawie 2700zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.