Skocz do zawartości
IGNORED

jriver - pomorady, pytania


wist

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest możliwośc odtwarzania muzyki z biblioteki jriver w innym pomieszczeniu ? Chciałbym zakupić jakieś niedrogie ustrojstwo bezprzewodowe do drugiego pokoju które zaciągałoby muzę z biblioteki Jriver (z kompa w pokoju odsłuchowym) . Sterowanie musiałoby być przez Gizmo lub Jremote na smartfonie.

Wszystkie streamery w jednej sieci, zgodne z DLNA można odpalić JRiverem i każdy nawet może odtwarzać własną liste utworów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na Jriver uruchomić Tidal?

Włączając funkcję WDM Driver. Zainstaluje się wtedy dodatkowe urządzenie odtwarzania w dźwiękach Windows pod nazwą JRiver, a w aplikacji TIDAL pojawi się wyjście audio pod nazwą JRiver.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...

Od zawsze JRiver obsługiwał mi DVD zgrane na dysk. Nie było problemu także na win 10. Któregoś dnia stwierdziłem że już się nie da uruchomić DVD. JRiver startuje, poprawnie wyświetla rozbiegówkę, a kiedy należy wyświetlić menu - czarny ekran, potem stoi i nic się nie dzieje. Nagle stracił zdolność obsługiwania menu DVD. Sprawdzałem co może być przyczyną. Na forach obcojęzycznych nic. Nie działa ani jeden koncert zgrany na dysk. Żaden z nich nie jest zakodowany, czy zabezpieczony, bo działały zanim przestały. Ponadto okazuje się że po skopiowaniu plików vob z głównym materiałem do innego katalogu, tak aby JRiver nie widział menu DVD i nie próbował go wystartować, można odtwarzać pliki vob, jest obraz i dźwięk. To też świadczy że problem nie leży ani w zabezpieczeniach, ani braku jakiś kodeków.

Co więc się dzieje że padło? Nawet zainstalowałem równocześnie inną wersję - nowszą programu niż ten na który posiadam licencję i tez to samo. Gdzieś mi się omsknęło w necie że problem sprawia jakąś wersja windy 10 po aktualizacji, ale jak z tym walczyć?

Oczywiście bardzo proszę o pomoc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.